Sami doma

10. července 2014 v 17:42 | Karis |  oneshots
Pro Gabču, doufám že se ti ta povídka bude trošku líbit, tu druhou ti napíšu někdy...časem? :DD takže nejspíš dneska :DDD fakt doufám že mě nebudeš chtít zabít za to že to sem dávám takhle pozdě, ale doufám že se ti stejně bude alespoň malinkato líbit :DDD už se těším na povídku od tebe :DDD Dneska už mě na skypu neoběvíš, ale zítra :333 :DD jen doufám že jsem nezklamala tvoje očkávání a blablabla...už zase kecám pardóóón :DDD
*padla smíchy* neřešte to :D
tak si užij povídečku :3333
jinak tohle je moje první povídka na ně tak I hope I´ll like it :D tak já zase zmizíím :D


pár: Zelo a JongUp
Varování:18+ :D
fandom: B.A.P
enjoy it!!!
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.--.-.-.-.-.-.-.-
" happy birthday to you, happy birthday to you, happy birthday our Zelo happy birthday to you" zpívali chlapci a začali matlat nejmladšímu z nich po obličeji šlehačku, která byla na dortu.
Všichni se usmívali. Leader se zdál být spokojen, Jongup si lehce oddechl že tentokrát nic nepokazili. Na každé narozeniny vždycky něco podělali. Jednou zapomněli vyzvednout dort, dokonce jednou když měl Himchan narozeniny, tak za ním šli a začali se s ním domlouvat co koupí Himchanovi. Všichni se posadili do kroužku a Zelo rozbaloval dárečky. Miloval když ho jeho hyungové zahrnovali pozorností, ale občas mu to lezlo na nervy. Občas se k němu chovali jako k holce. Rozbalil první dárek. Malinkatý plyšový králíček. V balíčkách našel ještě roztomilou červenou čepičku a sexy bejsku černé barvy. Zelo se musel usmívat. Tohle byli jeho nejlepší narozeniny, co s touhle bandou blbečků zažil.
" dáme si něco k pitííí!" Him přiběhl s láhví bílého vína.
" super" zaradovali se všichni. Jongup vypil pouze jednu skleničku. Chtěl dávat pozor na ostatní, vlastně snažil se sám sobě nalhat že chce dávat pozor na ostatní, chtěl dávat pozor na Zela, na to úžasně roztomiloučké stvořeníčko.
Jak předpokládal po několika sklenkách byli ostatní na mol. Zelo se motal. Bylo vidět že se nejspíš za chvilku poblinká. Jongup se zvedl a postupně jednoho po druhém tahal do pokoje. Nečekal že budou až tak těžcí. Nejhorší pro něj bylo odnést Banga, omotal mu ruce kolem krku a pověsil se na něj celou svou vahou, Jongup to neustál a zřítil se i s ním ze schodů. Sakra to nemohli oslavovat v patře? Proč oslavovali v kuchyni? Aish… Jongup párkrát zaklel a použil několik sprostých slov. Celou dobu si něco bručel naštvaným tónem, když konečně nasoukal Banga do postele a přikryl ho, zhasl a odešel z pokoje. Už mu zbýval jen Zelo. Vzal ho opatrně do náruče a nesl ho ke schodům, byl milionkrát lehčí nežli ostatní i s jeho výškou nevážil téměř nic.
Jongup ho položil na postel a chystal se ho přikrýt.
" hyung?" promluvil Zelo když ho Jongup přikrýval.
" ano?" usmál se.
" zůstaneš tady se mnou, prosím?" řekl to tak sladkým tónem že Jongup nemohl nic než souhlasit. Lehl si vedle něj a rukou ho hladil ve vlasech. Zelo se k němu přitulil. Jongup měl velké potíže se sebeovládáním. Měl co dělat aby z nich obou nestrhal oblečení a nepustil se do práce. Ovládl se a hned ráno zmizel z pokoje.
" Jongupe?" ozval se hluboký hlas leadera.
Chlapec se otočil a kývnutím mu naznačil aby mluvil dál.
" jedeme teď s ostatními členy pryč, a ty a Zelo musíte zůstat tady kvůli tomu songu co připravujete" zamumlal.
" aha, jo v pohodě" přikývl Jongup.
" dáš na něj pozor?" ukázal hlavou na chlapce, který se nechával krmit od ostatních šlehačkovým dortem a oni mu to vždy naschvál rozmazali po obličeji.
" bez problému" usmál se.
" tak fajn….už musíme jít na letiště a jestli se mu něco stane, znásilním tě a pak tě vlastnoručně uškrtím a zastřelím" zamumlal se smíchem a vážnou tváří.
" n-neboj" zamumlal Jongup.
Jongup a Zelo osaměli.
" jdu si dát sprchu", oznámil Jongup chlapci, který seděl u televize. Neviděl jak Zelovi zazářili oči když to dořekl.
" ok, uvidíme se pak" řekl jen ten mladší. Jongup zmizel v koupelně a užíval si horké prameny vody jak dopadají na jeho pokožku. Ještě si vysušil vlasy tak, aby z nich nekapala voda, umyl si zuby a šel do svého pokoje. Bude lepší když už dneska Zela neuvidí, ještě by měl chutě. Sice to Jongup nechtěl, ale to křehoučké tělíčko ho nesmírně vzrušovalo. Zašmátral po vypínači ve svém pokoji a rozsvítil. Přimhouřil oči, světlo ho oslnilo tak, že nic neviděl. Když si zvykl podíval se po pokoji, něco bylo jinak. A to něco byl Zelo rozvalený v jeho posteli.
" už jsem si myslel že nepřijdeš" ušklíbl se.
" Zelo? Myslím že sis spletl pokoj" zamumlal Jongup.
" ne Upe, nespletl" zašvitořil mladší chlapec.
Jongup mlčel, nevěděl co by měl teď říct.
Jongup tam stál jako přimražený. Mlčel a cítil že rudne.
" nechceš snad, aby všechna práce zůstala na mě ne?" další Zelův úšklebek. Jongup se taky ušklíbl, ale neřekl ani slovo.
Zelo si jen povzdychl a když procházel kolem Jongupa zamumlal něco jako že to vzdává. Jongup ho popadl za ruku a tím ho zastavil.
" nechoď" zamumlal.
Zelo se na podíval na jeho smutnou tvář, vyndal svou ruku z té jeho a pokračoval.
" řekl jsem nechoď" křikl Jongup naštvaně. Zelo už v tu dobu stál na chodbě.
Jongup se otočil a šel rozhodně za ním.
Dvě vraždící, vášnivé oči sledovali vysokého chlapce před sebou, Jongup tam stál se zatnutými pěstičkami a obličejem rudým od vzteku.
Zelo se musel usmát když ho viděl.
Popošel k němu blíž a Jongup zrudl ještě víc. Zelo ho objal a přitskl své rty na ty jeho. Jongup, který teď nabral svou původní barvu, byl opět červený. Zelo se usmál do polibku a zatlačil jazýčkem na Jongupovi zoubky. Ten pootevřel ústa a nechal Zela, který se proháněl v jeho ústech jako vichřice. Jongup se připojil a za chvilku z něžného polibku zbyl boj o dominanci. Zelo obdivoval jak dravě, něžně a zároveň vášnivě dokáže Jongup líbat. Jeho měkké rty žužlali Zelův spodní ret. Zelo vzal staršího do náruče a nesl ho do jeho pokoje, přitom se nepřestávali líbat.
" chceš si střihnout kdo bude nahoře nebo to mám být já?" usmál se Zelo když chlapce pokládal do měkkých přikrývek.
" kámen nůžky papír" řekl Jongup a když prohrál nad tím prckem, tak se zamračil.
" seš holka" zamumlal Jongup a než stihl Zelo cokoliv namítnout už na něm seděl. Zelo si povzdechl, ale podvolil se. Nechtěl si nechat utéct příležitost a když už ho konečně dostal do postele, tak by asi nepřežil, když by se Jongup prostě zvedl a odešel pryč.
Jongup mu sundal triko. Rukou přejížděl jeho svalnatou hruď a občas se zastavil u bradavek. Mnul je, cucal, dokud neztvrdli. Zhoupl se v Zelově klínu až se jejich rozkroky otřeli o sebe. Zelo slastně zavzdychal. Motýlími polibky líbal Zela všude po těle, cítil jak se boule v Zelových kalhotách zvětšuje.
Jongup se pousmál, cítil jak se Zelo chvěje pod každým jeho dotekem. Podíval se do Zelovi tváře a málem se z toho pohledu udělal, tvář staženou slastí a drobný úšklebek, když si všiml že ho pozoruje. Jongup začal masírovat Zelův úd přes kalhoty. Zelo sténal slastí na dožadoval se polibku, který mu byl okamžitě dán.
" Jongupie" zaskuhral Zelo.
Jongup pochopil a rozepnul Zelův růžový pásek co mu držel kalhoty.
Pomaličku mu stahoval kalhoty i se spodkami.
" pěkný spodky" ušklíbl se jongup když viděl Zelovi spodky s hello kitty.
" kdybych věděl že budu uke vzal bych si jiný" zamumlal.
Jongup se jen usmál a zajel rukou do Zelových vlasů. Daroval mu dravý polibek, do kterého Zelo zasténal.
" jak to že jsi oblečený?" Zelo se zamračil na staršího a začal mu svlékat tričko. Jongup se usmál a pomohl mu. Ještě kalhoty a Zelo se usmál.
" tohle byl můj rekord" zasmál se Jongup.
" jakej rekord?" Zelo se na něj nechápavě podíval a hladil jeho břišní svaly.
" takhle rychle sem ještě nikdy nebyl svlečenej" usmál se a vzal Zelův úd pevně do ruky, začal jezdit nahoru dolů a Zelovi vzdechy tlumili Upovi rty.
Zelo mu zaryl nehty do krku když se Jongup přesunul se svými měkkými rty k jeho rozkroku. Jazykem přejel přes jeho celou délku a něžně ho vzal do úst. Jazykem obkroužil žalud. Ucítil v ústech zahořklou chuť spermatu, vše spolykal a usmál se, Zelo mu zachutnal.
" Jongupe, už to nezdržuj" zamumlal Zelo.
" tak to řekni, chci tě slyšet" Jongup mnul jeho úd mezi prsty a líbal ho na oušku.
" tak už mě konečně ošukej!" téměř vykřikl Zelo a hned na to si dal ruku přes ústa a jeho obličej nabral roztomile červenou barvičku.
Neunikl mu ani Jongupův vášnivý úšklebek, Zelo zaklonil hlavu a civěl do stropu, čekal co se bude dít. Chtěl ho v sobě cítit, ale obával se že to bude hodně bolet…poprvé v životě byl Zelo uke.
Zelo sebou cukl když ucítil jazýček staršího u své dírky. Jongup kroužil jazýčkem okolo jeho dírky a užíval si Zelových hlasitých stenů. Naslinil si prsty a pomalu, opatrně do něj začal vnikat, nejprve jen přirážel prsty a poté začal dělat malé kroužky, které postupně zvětšoval. Pohladil Zela po vnitřní straně stehna a jemně mu roztáhl nohy, hladil ho po stehnech a líbal u pupíku.
" dělej" řekl Zelo mezi vzdechy a vyžádal si polibek. Jongup si potřel svůj úd krémem, který měl po polštářem a pomalu do Zela vnikl. Nehnutě vněm chvíli sečkal a konečky prstů mu otíral drobné slzičky, které stékali po Zelově obličejíku.
Pomalu se v něm začal pohybovat, vzal do ruky Zelovu chloubu a začal jezdit nahoru dolů, zrychlil přírazy a když se Zelo udělal do jeho dlaně stačilo mu už jen pár rychlých přírazů a byl hotov. Padl vedle Zela do měkkých peřin a líbal ho na krku.
" miluju tě Jongupie" vydechl Zelo
" už hrozně dlouho" pokračoval mladší a líbal ho do vlasů.
" já tě taky miluju" řekl Jongup a pohladil ho po zádech.
" kdy se vrátí ostatní?" vydechl Zelo a volnou rukou si utřel kapku potu z čela.
" příští týden" zamumlal chlapec v jeho objetí.
" to máme ještě spoustu času pro sebe" vydechl slastně Zelo a zavřel oči.
Oba chlapci usnuli v měkkých přikrývkách ve společném objetí.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabča :) Gabča :) | E-mail | 11. července 2014 v 8:35 | Reagovat

trololololol :DD hele já nevím co na to mám říct! :33 je to slaďoučký :D já ti taky dlužím povídku, co? :D jáj, moje premiéra, no.... takovou jako tohle nenapíšu, to nedám ;( :3 :D no uvidíme, každopádně se už těším na další, tu druhou.. :D :* :D

2 Karis Karis | Web | 11. července 2014 v 8:38 | Reagovat

Slibuju že si s tou druhou víc vyhraju :D I promise :D jsem ráda že se ti to líbilo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama