Let´s try it hyung!

21. srpna 2014 v 13:29 | Karis |  oneshots
Ahóóóóój zase jsem tuuuuuuuuu!! :DDD Dneska už po několikáté xDDD Ještě bude jeden článek :DD možnááááááááááá?? :DD jinak tady máš Risako tu povídku xDD tu tvoji trojlu xDD a už mě nahodila další :DDD občas byste tohle zvíře nejradši přetrhli a pak zase slepili páč by vám chybělo xDDD Mno, tak doufám že i já se dočkám těch povídek, co jsem si vyprosila xDD a doufám že nový článek u Risako přijde brzy xDDD tak snad se ti to bude líbit xD

Fandom: BTS
Pairing: JimKook and JinMinKook
Warning: Of course ze začátku stačí 18+ ale pak už radši 20+ :DD
Věnování: hmmm...pro koho to asi bude? *thinking extra hard* Jasně! Pro Alíčka :DD


Cover k tomu nemám mianhae, přidám ho později :D


,,hyuuuuuuuuuuung!" Kookieho hlas se rozezněl chodbou.
,,volals měJungkook-ah?" Jimin vystrčil hlavu z pokoje.
,, ne Jina" zamumlal a s křikem šel dál.
,, huyng, co děláš?" mladší se se zájmem podíval na staršího, který měl na čele drobné kapičky potu.
,,jdu do sprchy" usmál se a protáhl se vedle mladšího.
,, ahaaa~" zašvitořil Jungkook a sledoval staršího jak odchází.
slyšel téct vodu. Něžně chytl kliku a...zamčeno? Jungkook se otočil a ťapal k prvnímu z pokojů. Už jen představa na nahého Jina proubouzela jeho kamaráda k životu.
,,k sakru" zaúpěl Kook když si všiml boule v kalhotách. Otočil klíčkem a rukou si vjel do kalhot. Když si udělal dobře, přesně tak, jak to viděl na jednom z Jiminových videií, otevřel dveře a jakoby nic z nich vyšel.
,, promiň...chtěls jít do sprchy, ty nebo Min? Víš že mi to dlouho trvá" Jin se objevil vedle Jungkooka.
,, já, ale v klidu" usmál se.
Jin mlčel.
,,hyung? Jak dlouho ti stojíš?" řekl Kook a zčervenal.
,, od tý doby...hmm...cos řekl k sakru" řekl Jin.
,, takže..ty! Jak? Proč?" Jungkook schoval obličej do dlaní.
,,všechno jsem slyšel a jako bonus...tohle je můj pokoj" usmál se a objal ho.
,,je mi tak trapně" zahuhlal Kook.
,, to by mělo,místo abys řekl někomu z nás si to děláš sám" řekl Jin naštvaně a nechal Kookieho Kookiem a zmizel ve svém pokoji.
,, heej! Kooku, pojď sem na chvilku!" Jimin vystrčil hlavu ze dveří.
,,jo už jdu" řekl mladší a vešel k němu do pokoje. Jimin zavřel a zamkl dveře.
,,hyung proč zamy-" Kook zmlkl při pohledu na Jimina pouze ve spodkách.
,, potřeboval bych menší pomoc" řekl a něžně ho zatlačil na postel. Kook do ní narazil a spadl do měkké matrace.
,,hyung" řekl Kook.
,, neboj se" usmál se Jimin a něžně ho políbil, Jungkook se nebránil a později se i do polibku připojil.
,, proč?" vydechl Kooetk.
,, protože jsi malinký a nezkušený štěňátko, na které mám opravdu chuť" zašvitořil Jimin.
,, ale..." Jiminovi rty ho umlčeli.
Už se rozhodl že nepromluví a že si to náležitě užije.
,, hyung-achh" zaskuhral když ucítil Jiminovi vlhké rty na pravé bradavce. Kdy mu vlastně sundal tričko? Jak? Ani to nepostřehl. Jedna ruka promnula jeho rozkrok přes kalhoty. Zatímco jeho ústa plenila Kookova. Jak to sakra zvládá?
,, nadzvedni se" řekl Jimin a začal mu stahovat kalhoty...i s boxerkami. Kook poslechl. Za chvilku byl už úplně nahý a Jimin taky. Jimin vzal Kookieho chloubu do ruky a začal jezdit nahoru dolů.
,,hy-ahh, to-hhhhh" řekl Kook mezi steny, snažil se je utišit. Když se mu to konečně povedlo, Jiminho pohltil do úst. Kook se prohl v zádech. Tohle nečekal....zaryl nehty do matrace když Jimin něžně obkroužil jazykem žalud. Pomalinku začal přirážet. Když tempo malinko zrychlil Jungkook vykřikl a bílá tekutina pokryla Jiminovu ruku.
Jimin si naslinil prsty a pomalu vnikl do Kookova otvůrku. Kook.vzdychl. Jimin začal dělat drobné kroužky. Kook vzdychal. Jimin do Kookieho vnikl až po kořen. Jungkook se prohnul v zádech a po tváři mu tekly drobné slzičky. Jimin mu je slíbal a čekal až si Kook přivikne. Kookie se pomalu zhoupnul boky proti němu.
Jimin začal pomalu přirážet a když se podíval na Kookieho tvář staženou slastí cítil že se udělá. Kookie, který zatím uspokojoval svého kamaráda vykřikl a sperma vystříklo na jeho bříško. Už tak úzký prostor se ještě zúžil.Zrychlil tempo a s výkřikem se udělal.
Padl na postel vedle Jungkooka a vydýchával orgasmus.
,, měl bys jít potom k sobě" řekl a objal Kookieho. Černo vlasý chlapec přikývl. Starší mu věnoval něžný polibek do vlasů. Pro Jungkooka to bylo něco nového, úžasného.....rozhodně si to chtěl co nejdřív zopakovat.
,,Jimin?dongsaeng! Jsi tu nebo zase šukáš někde v koutku?" Jin zaklepal na dveře.
,, dělej zvedni prdel a zalez pod postel" zašeptal starší.
,,šukáš v koutku?" zašklebil se na staršího Kook. Věděl o jeho úchylnosti, ale to snad každý. Rychle zalezl pod postel a Jimin mu tam hodil jeho oblečení.
,,ještě spodky!" zahuhlal, Jimin mu je hodil a rychle si natáhl kalhoty a triko.
,, už jdu hyung" zamumlal Jimin a zapl si poklopec u kalhot.
,, zase jsi šukal v koutku?" zašklebil se starší.
,, ani ne" řekl mladší.
,, zůstaneme tady nebo půjdeme tu dlouuuuuuuuhatáááááánskou cestu ke mě do pokoje s budeme riskovat že potkáme Jungkooka?" zašklebil se Jin.
,, k tobě" řekl Jimin.
,, tsss" zamumlal si pro sebe Jungkook.
,, ne, zůstaneme tady" Jin se usmál a zamkl.
,, víš co mě napadlo?" Jimin hodil po starším pervérzní škleb.
,,máš nějakou novou hračku?" Jin se na něj usmál, věděl co všechno dokáže tuhle pervérzní dušičku potěšit.
,, co zkusit trojku? Ty já a Kookie" podíval se na Jina, který ho líbal na krku
,,zbláznil ses?!" odtáhl se od něj a vyjeveně na něj zíral.
,, tak ne" pokrčil Jimin rameny a táhl staršího na postel, pod kterou ležel nahý Jungkook. Jimin věděl že se mu konečně povede uskutečnit jeho plán, který si plánuje skoro tři měsíce.
Jungkookiemu se hlavou proháněli všelijaké úchylné myšlenky.
Zkusí trojku? Nebo....bude ticho? Ale...jaktože je zase vzrušený?
Viděl jak Jinovo triko dopadlo na zem. A i kalhoty. A teď Jiminovo!! Kookie sotva dýchal. Uslyšel Jiminův vzdech. Vylezl z podpostele a uviděl Jimina...oči slastně zavřené a nohy obmotané kolem Jinova pasu. Jin mu na krku dělal červené značky. Kook objal Jina zezadu a přisál se na jeho krk. Jin se polekaně otočil když se měkké rty dotkly jeho krku.
,, Jungkook-ahhhhhhh" zafuněl Jin.
,,překvapení" usmál se Kook a vzal Jinův penis do ruky. Nejdříve ho stiskl a....jak to bylo dál? Kook se snažil vzpomenout, ale nahé tělo, na které se lepil mu moc nepomáhalo.
,, tak nevinný" usmál se Jin.
,, Kookie budeš uke?" zeptal se Jimin něžně.
,, uke? Cože? Já...mno., ehmm...nechci být nahoře, " zamumlal Kookie s tvářičkou červenou od studu.
,, budeš naše ukeátko" řekl Jin a nějak ho položil vedle Jimina. Jimin se zvedl a posadil si Kookieho na klín. Nabodl ho na svou chloubu, ucítil znovu ten uzoučký prostor. Kook vykřikl bolestí.
,,nejdřív ho připravíme" řekl Jin a zvedl Kooka, Jimin z něj vyklouzl a čekal až ho starší položí do peřin. Malinko podrážděný pohled Jin okázale ignoroval. Položil Kookieho doprostřed postele, roztáhl mu nohy a pohladil ho po vnitřní straně stehen. Kookie táhle zasténal. Rychle si zakryl pusinku.
,, nech toho, buď pěkně slyšet" řekl Jimin a sundal mu ruku z úst.
Kookie se podíval na Jina a,ten jen s úsměvem přikývl.
Kookie se nadzvedl na lotkech, potřeboval se někoho dotknout. Jimin uvěznil jeho rty ve vášnivém polibku a prstíky začal opracovávat jednu z jeho bradavek. Jin si mezitím vybral jahodový lubrikant a nanesl si ho na prsty. Pomaličku obkroužil jeho otvůrek a jemně zatlačil na vstup. Kookie sebou prudce trhl, když Jinův prst tlačil na jeho otvor, nebolelo to, jen se lekl, bylo to tak studené.
Jimin se podíval na Jina.
,, bolelo to hodně?" Jin se starostlivě podíval na Kookieho.
,, ne...vůbec, jen jsem se lekl'' řekl Kookie zase červený po celém obličeji.
Jimin se přesunul k druhé bradavce a na krku mu dělal drobné flíčky.
Jin vzal Kookieho chloubu do ruky a pevně ji stiskl palcem přejel přes žalud a začal jezdit nahoru dolů. Jezdil pomalu, mučivě aby odvedl pozornost od otvůrku a zároveň aby se jim tady Kookie hned neudělal. Kookie se už nesnažil svoje steny nějak tišit, prostě jen sténal.
Jin zatlačil na otvůrek a pronikl do Kooka jedním prstem, když se nedočkal žádné reakce začal prstem přirážet. Kookie polekaně zvedl hlavu a táhle zavzdychal. Jimin se překvapeně podíval na Jina, ale když uviděl jeho výraz pochopil a na prsty si nanesl lubrikant s příchutí banánu. Jednu rukou hladil Kookieho na bříšku a druhou sjel až k otvůrku. Pomalu zatlačil a Kookie vykřikl. V Kookiem se potkal s Jinovým prstem. Začali je různě roztahovat a přirážet každý v jiném směru. Kookie vzdychal a v rukách mačkal prostěradlo.
,, no- hhh tá-hiii-k už....ach, už....vemte si mě" vyvzdychal Kookie a pohyboval boky proti přírazům. Jin přidal další prst. Kookie se prohnul v zádech s táhle vzdychl.
Jin začal roztahovat své prsty a něžně líbal Kookieho na tvář. Jimin po chvíli přidal i svůj druhý prst. Kookie zaryl nehty do Jinova ramene. Jimin přirázil v nějakém úhle, který jen tak zkusil a že to byl ten správný poznal podle Kookieho hlasitého stenu, ve kterém poznal své a Jinovo jméno dohromady něco jako JinMin!
Jin začal roztahovat ještě více a Jimin přidal další prst, slíbal mu slzičky z tváře a volnou rukou ho pohladil přes bříško. Jin mezitím strčil do Kooka svůj další prst a stále roztahoval. Druhou rukou stále hladil jeho chloubu. Kookie vykřikl dyž Jimin pohl prsty jinak a Jin oblízl Kookieho úd. Svaly v něm se stáhly a on se udělal
,, sakra'' šeptl Jin a rukou začal mnout Kookieho pravou bradavku. Za chvíli byl Kookie znovu vzrušený a jeho chlouba se tyčila do výšky. Jimin vzal Kooka do úst a začal přirážet.
,,já...už to dlouho ahhh nevydržím" zafuněl Jungkook.
Jin se usmál a a naposledy přirazil. Vytáhl prsty a počkal až Jimin udělá to samé.
,, ty první" řekl Jimin a podíval se na Jina. Byl trochu nervózní. Ve třech to nikdy nedělali a on se trošku bál aby Kookiemu neublížil.
Jin se na Jiminieho usmál a vzal Kookieho do náruče, rukou přidržel Jiminovu chloubu a Kookieho na něj posadil. Jimin zavzdychal, tak úžasný pocit, tak uzoučký prostor kolem jeho údu. Jin počkal až si Kook zvykne a pak ho začal nadzvedávat. Po chvilce už potřeboval i Jin. Přestal ho nadzvedávat.
,, nelekni se a uvolni se" řekl Jin. Kookie přikývl. Jin si na penis dal lubrikant a vnikl do Kooka.
,,auu" vyjekl maknae.
,, uvolni se prosím" řekl Jin, tak uzoučký prostor a ještě se o něj dělil s jiným.
,, já,.... to nezvládnu" fňukl Jungkook.
,, tak já jdu ven" řekl Jin a políbil Jungkooka na krk.
,, ne, já už si dneska užil" řekl Jimin a vyklouzl z něj.
,, díky" řekl Jin a ještě chvíli čekal než začne přirážet.
Jimin vzal Jungkookovu chloubu do úst a svými měkkými rtíky ho opečovával.
Jungkook nevěděl co by měl vnímat dřív. Tu slast, kterou mu způsoboval Jin nebo Jimin s jeho rtíky a jazýčkem.
Jin zrychlil přirázy a vzal Jiminovu chloubu do ruky, kouřil ji ve stejném tempu jako přirážel. Jimin zrychlil přirazy pusou a po chvíli měl c puse bílou tekutinu. Svaly kolem Jinova penisu se stáhly a on ještě zrychlil, zrychlil i svou ruku. Po chvíli se udělal hluboko do Kooka, ještě v něm sečkal dokud se Jimin neudělal. Jin vyklouzl ze zpoceného Kookieho a pohladil ho po vláskách. Jimina políbil a oba si přitáhl do objetí. Lehli si na postel a usnuli.Jen moc se mi to nechce kontrolovat tak se omlouvám za chyby...žádný velký překlepy tam snad nejsou,ale psala jsem to na mobilu a on mi sám opravuje slova tak kdyžtak mianhae *w*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Risako Risako | Web | 21. srpna 2014 v 14:01 | Reagovat

Huááááááááááááááááááéééééééééééééééééééééééíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí *nevie čo napísať* to... to je.. jedna z najúžasnejších poviedok čo som kedy čítala *-* *q* *w* TTTwTTT Ďakujéééééééééééééééém móóóóóóóóóóóóóóóóóóc *-* A lol ten predkec xDDDDDD Neboj dnes sa toho dočkáš :DD

2 Karis Karis | Web | 21. srpna 2014 v 14:09 | Reagovat

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá*spazzing extra hard* už se moc těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííím *w* jéééééééééééééééééééééééé jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí wáááááááááááááááááhíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík mamíííííííííííííííííííííí tatíííííííííííííííííííííí Taehyungííííííííííííííííííííííííííííí :DDDDD Moc se těším a jsem ráda že se ti to líbilo :D

3 Risako Risako | Web | 21. srpna 2014 v 14:12 | Reagovat

[2]: Lol xDDDD Moc moc moc moc moc moc moc sa mi to páčilo :D

4 Narbie Narbie | E-mail | Web | 1. listopadu 2014 v 14:44 | Reagovat

Celkem tě obdivuji, že si měla chuť tak dlouhý text psát na mobilu. :D
Trojka byla super. :D Máš ode mne pochvalu! (Ale chudák Kookie...xD)

5 Karis Karis | Web | 4. března 2015 v 10:04 | Reagovat

[3]: to jsem rádá :DDD

[4]: Ahh děkuju *blush* :D

6 Any^^ Any^^ | E-mail | Web | 6. března 2015 v 23:22 | Reagovat

Omg trojka! A na Bangtany! Máj got, Karis, my si budem rozumět xD

7 Jaera Jaera | Web | 5. května 2016 v 14:00 | Reagovat

Kdybych to měla oznámkovat jako ve škole, tak máš u mě 1-!! To mínus je za to, že mi to nestačí :D :D :D Ale jinak perfektní :) Jdu najít další BTS *le chytla závislost*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama