INFO

28. prosince 2015 v 14:02 | Karis |  It´s time for...my blah blah
Zdravím děcka.
Chtěla bych Vám něco sdělit. Šrotuje mi to v hlavičce už od té doby, co jsem se vzbudila.
Nebudu dělat nějakou hysterku, beru to celkem v pohodě a jsem schopná se tomu i smát. Ale to nemění nic na tom, že mě to mrzí.
Jak jen začít. Já na Wattpadu nečtu. A také se tam objevila jedna povídka, která se začátkem velice nápadně podobá té mojí. Nejmenovaná autorka tak trochu zkopírovala začátek povídky Present For You. Tohle jsem vážně nečekala. Překvapilo mě to.
Takže bych Vás chtěla poprosit...
PROSÍM, NEKOPÍRUJTE NAŠE POVÍDKY, KTERÉ VYTVOŘÍME. (alespoň ne bez našeho souhlasu)


Co víc dodat? Užívejte dne lépe nežli já :)

Prostě Vhope
Takhle chci s někým někdy tančit :D *všichni víme s kým* :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 28. prosince 2015 v 17:36 | Reagovat

Já taky na wattpadu nečetla, ale kamarádka mi napsala, že jedna holka tam zkopírovala (a to doslova, protože tam nic neměnila...bylo to ve stejném znění, jak jsem ji napsala já) celou mojí povídku Brigáda na TaoRis a vydávala jí za svojí.
Ale nejvíc mě mrzelo, že jím všichni chválili, jak úžasně to napsala.
Tak jsem se tam přihlásila a napsala jsem jí k tomu komentář, že jsem ráda, že se všem moje povídka líbí. A jestli ví o tom, že to má i druhý díl.
A jaké bylo moje zděšení, když jsem tam objevila ještě další dvě povídky, o kterých jsem věděla, že je napsaly jiné holčiny, ke kterým pravidelně chodim na blog.
Tak jsem se jí zeptala, že by mě zajímalo, kolik těch cizích povídek takhle zkopírovala. Odpověď jsem dostala celkem brzo...vše co tam měla bylo smazané...
Ta holka měla přezdívku Natty_EXO...

2 Jaera Jaera | Web | 23. ledna 2016 v 11:01 | Reagovat

Holky vy mě děsíte, já tam teda taky nečtu. Četla jsem jednu jedinou povídku od kamarádky, ale jinak ne a jak to tak sleduju, asi začnu. A BĚDA, JESTLI TAM NAJDU NĚCO SVÉHO - doufám, že ne! Ale to si pak dotyčný/á za klobouk nevezme :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama