Cake || BTS

6. března 2016 v 19:46 | Karis |  oneshots
Zdravím vás!
Tohle mělo vyjít na Hobiho narozeniny...díky bohu bohužel,jsem to nestihla dopsat, tak to sem házím až teď. V mobilu jsem to měla rozepsané snad někdy od září... jediné, s čím jsem jakž takž spokojená, je ten konec :D Měl tam být i smut, ale všichni máme bujnou fantazii, a vzhledem k tomu,že spěhám, abych se mohla v klidu umýt a trochu se prospat, tak jsem se vyprdla na to psaní, i na cover či nějaké opravování chyb xD
Doufám, že se vám to bude líbit (alespoň trošku) vzhledem k tomu, jaká to je píčovina xD


BTS|| Vhope|| 15+ || by Karis

"Opravdu musím jít?" zabručel Hoseok a protočil očima.
"Jo musíš. Chtěl s tebou mluvit tak mazej," Taehyung ho popohnal ven z menšího bytu.
"Ale já bych rád svoje narozeniny trávil s tebou, a ne jít za Yoongim, který chce určitě zase probrat něco kvůli těm článkům. Určitě mi chce zase říct, že jestli to nestihnu dopsat do konce měsíce tak mě vyhodí," zamumlal starší.
"Třeba ne. Jen jdi. Čím dřív půjdeš, tím dřív budeš doma a budeme mít čas pro sebe," usmál se na něj Taehung a políbil ho na tvář.
"Dobře fajn, budu spěchat zlato," usmál se na něj a přitáhl si ho do polibku.
"A už jdi!" vystrčil ho Taehyung ze dveří a zamával mu.
Pak je rychle zavřel a běžel do kuchyně. Vytáhl několik misek. Z lednice vytáhl vajíčka, ze skříňky cukr a šlehač. Vajíčka začal opatrně rozbíjet do misky.
"Jedna, dva,... Tři, čtyři, pět... Ehhhhhh, fujky skořápka..., sedm, osm, ahh, to je snad naschvál. Proč je tam zase?! Ahh deset. Nebude to moc?" počítal každé vajíčko.
"Proč se mi zdá, že je tam těch vajíček nějak méně?" zeptal se sám sebe.
"Ale dal jsem jich tam deset! Asi některým chybí žloutky. Jop, to bude ono," usmál se nad svou chytrostí a začal tam dávat cukr.
"Dám jich tam stejně jako vajíček... Uhh, nebude to málo? Tak já tam prostě něco nasypu," a jak řekl, tak také udělal.
Jenže by to nebyl Taehyung, aby se mu tam nepovedlo nasypat skoro půl sáčku cukru.
"Alespoň to bude sladké," usmál se sám pro sebe a zapnul šlehač. Nechal korpus šlehat a odešel zabalit dárky.
"Oh můj bože!" vykřikl, když o dvacet minut později přišel zpět s zjistil, že už je to ušlehané. Připravil si formu ve tvaru srdce a položil ji na kuchyňskou linku. Došel pro misku, kterou vzal do ruky a běžel k formě. K jeho štěstí si brkl o svou vlastní nohu a i s miskou, plnou hmoty na dort se svalil na zem. Obsah misky se vylil na zem v celé kuchyni a Taehyung se vztekle zvedl. Hodil s miskou o zem a chtěl odejít pryč, no to by se mu i povedlo, kdyby se nesmekl na rozlité hmotě a upadl na zadek. No ještě si lehl, takže byl celý upatlaný od té věci ďáblovy.
Místností se ozvalo vzteklé prskání a několik sprostých nadávek, které pochytil od Yoongiho. Naštvaně se zvedl a znovu začal dělat korpus. Nějak neřešil, že všude po zemi, na skříňkách a bůhví kde ještě, byla nacákaná sladká hmota z předchozího pokusu. Měl od toho i slepené vlasy! Tiše nadával a dal šlehat obsah misky. Už teď vzdal to, že se půjde umýt. Posadil se na židli (kterou jen tak mimochodem zašpinil, protože byl pořád od toho sladkého čehosi) a podepřel si rukou hlavu. Doufal, že stihne všechno upéct a nazdobit. A samozřejmě teď to ještě bude muset všechno uklidit.
Přelil ušlehanou hmotu do formy a hrdě se usmál.
Strčil to do trouby, kterou už měl chvíli zapnutou a pak se zase posadil. Přesunul si židli k troubě a korpus nespouštěl z očí. Bedlivě na něj dohlížel celou dobu, co to pekl.
Dokonce se mu to povedlo nespálit. Zaradoval se, když to vyndal a položil na utěrku, která byla na lince. Nechal to chvíli zchladnout a poté se dal na zdobení. Rovnou vzdal rozříznutí dortu a následné mazání krémem.
Z lednice vytáhl šlehačku ve spreji. Trošku to ozdobil a z gumových medvídků tam napsal Hoseokovo jméno, věk a srdíčko. Zapíchal do dortu svíčky a odnesl ho do špajzu.
Ani si neuvědomoval, jak ten čas běží rychle. Odešel do ložnice, kde měl na posteli položené dárky, které ještě nestihl dobalit.
"PANEBOŽE! KIM TAEHYUG CO JSI TADY KSAKRU PROVÁDĚL?!"
Taehyung nadskočil leknutím, když uslyšel Hoseokův hlas.
Vyskočil na nohy a běžel do kuchyně, kde jeho přítel vyděšeně sledoval tu zkázu kolem.
"Hyuuuung…," zazubil se na něj mladší nervózně a nasadil ten nejsladší úsměv, který uměl.
Moc dobře věděl, že mu Hoseok nedokáže odolat.
"Přestaň mi tohle dělat, když jsem na tebe naštvaný! O co ses proboha pokoušel?" zavrčel Hoseok.
Taehyungův úsměv se ještě víc rozšířil a odtáhl Hoseoka do obýváku, kde ho posadil na gauč. Rukou mu naznačil, aby zůstal sedět a odběhl pryč.
Před Hoseoka položil velké množství dárků na konferenční stolek a zase odběhl. Během několika málo minut byl zpět a položil před něj dort. Šlehačka byla rozteklá všude možně.
V Taehyungových očích se zaleskly slzy.
"Tae… děkuju," usmál se na něj Hoseok, když si všiml pohledu mladšího.
"Ale..." kníkl Taehyung, zklamaný svým výtvorem.
Vždyť ta šlehačka na tom měla držet! A taky držela, jenže teď už nedrží. Chtělo se mu ten dort vyhodit z okna.
"Je to nádherné," zašeptal Hoseok s úsměvem.
Byl dojatý, tohle by do mladšího chlapce nikdy neřekl. Přešel k němu a pevně ho objal. Sklonil se k jeho rtům a jemně ho začal líbat.
"Máš to až ve vlasech, ty trdlo," zasmál se a políbil ho na nos.
Taehyung jen fňukl a chtěl něco namítnout, ale Hoseok mu nedal příležitost.
"Co se dojít umýt a poté se pustit do toho dortu? A pak můžeme jít někam na večeři, ten nepořádek počká."
Taehyung přikývl a Hoseok ho vzal za ruku. Jemně ho dotáhl do koupelny a začal napouštět vanu. Nalil do ní pěnu a pak se otočil k Taehyungovi, který zavřel dveře. Dvěma kroky byl u něj a znovu se přisál na jeho rty. Rukou zabloudil k lemu Taehyungova trička a přetáhl mu ho přes hlavu a poté odhodil někam za sebe.
Taehyung, aby nebyl pozadu, začal rozepínat knoflíčky Hoseokovy košile, nechal ji sklouznout po ramenech staršího a pak ji odkopl někam dozadu. Zatímco Hoseokovi oplácel polibky, rukama zabloudil k rozepínání od kalhot. Rychle rozepnul pásek od kalhot a co nejrychleji je ze staršího svlékl. Nechal mu jen boxerky a stále neopouštěl jeho rty.
Hoseok se od něj odtáhl a rychle z mladšího strhl černé tepláky i s boxerkami. Sám si sundal své spodní prádlo a vrátil se k těm dokonalým rtům. Vzal Taehyunga do náruče a přemístil se s ním do vany, která byla plná pěny.
Usmál se na něj a pevně si ho na sebe natiskl. Tahle koupel nebude tak nevinná, jak bylo původně v plánu, proběhlo mu hlavou ještě předtím, než si vyžádal vstup do Taehyungových úst.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 6. března 2016 v 20:00 | Reagovat

Awhh.... To je totálně úžasný, boží dokonalý. Fakt se mi to líbí, zezačátku jsem se tu tlemila jak debil a ke konci jsem zase začala mít úchylnou náladu (pěkně děkuju).

2 Hatachi Hatachi | Web | 6. března 2016 v 20:05 | Reagovat

Náhodou to bylo moc hezky napsané. Takové veselé a hravé...

3 Surka Surka | 6. března 2016 v 20:15 | Reagovat

Tak toto bolo sladké, úžasné, sweet a nezbedné :3
Tak VHope ma úplne dostáva, toto nie... počuj, ešte nejaké VHope prosím :33

4 NanaTatsumi NanaTatsumi | Web | 6. března 2016 v 21:54 | Reagovat

awwwwwwwwww VHope!!!! ^^
Ten dort to sedí presne na Taeho by ma zaujímalo či tam dal múku :D

5 Karis Karis | E-mail | Web | 9. března 2016 v 17:54 | Reagovat

[1]: Není zač :* :DD přeháníš, zlato, ale moc ti děkuji, zahřálo u srdíčka :3

[2]: Vážně?:3 děkuji <3

[3]: Takže už jsem tě úplně nakazila, jo? :D myslím, že má práce je tady u konce... ne, určitě povídky na ně budou! x3 Děkuji <3

[4]: Hele...to nedal... (každý děláme chyby! Z části totiž vypadal jako já, když jsem naposledy pekla xD...od zé doby mě k tomu už nikdo nechce pouštět :( xD)
Děkuji <3

6 Reita Reita | Web | 12. října 2016 v 20:40 | Reagovat

V j etak zlatučký :D ja som čakal anieaký happy ending XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama