Dopis pro mého milovaného půlhvězdičkového anonymního hatera.

25. března 2016 v 20:43 | Karis |  It´s time for...my blah blah
Nevěřila bych, že toto potké i mne.
Nevěřila bych, že z toho budu mít i radost a menší úsměv na tváři.

Nevěřím tomu ani teď...
Hodně autorů to už říkalo, vím, že se opakuji, ale opravdu je to tak zábávné? Ráda bych si to občas zkusila, když je to údajně taková zábava!
Jak řekla Kaspi. "Jak se při tom masturbuje?" Huh?
Projížděla jsem teď tak trochu články s tím, že odpovím na komentáře, které mě hřejí u srdce. (Děkuju za ně!!! <3)
A co nenajdu?
U každého z nich je hodnoceno půlhvězdou!
Jaký to je pocit, ničit autorům sebevědomí?
Víš, co by mě doopravdy zajímalo?
Proč to děláš? Dobře, chápu, že se ti článek nelíbil. Když se to takhle sem tam objeví, neřeším to. Mrzí mě to, ale snažím se myslet na něco jiného. Ale když se to objevuje PRAVIDELNĚ U KAŽDÉHO MÉHO ČLÁNKU? To už je asi něco špatně, ne?
Doufám, že se bavíš dobře a nezapomeneš mi tady zanechat půlhvězdičky! :3
Směji se lidem, kteří si takhle anonymně hodnotí, jak se jim zachce, protože nemají koule na to, aby to napsali přímo.
Když se mi něco nelíbí, napíši to přímo, ne? Řeknu, co se mi na tom nezdálo, aby autor věděl, na čem příště zapracovat.
Nejsem silná osobnost a všechno si moc beru. To ti nahrává do karet, nemám pravdu?
Tohle mě vážně mrzí, protože nevím jak ty, ale já nemám povídku napsanou za pět minut. Většinou ji píšu několik hodin (v tom lepším případě), ale většinou i několik dní.
Smutné, že si pak přijdeš ty a snad si to ani nepřečteš a rovnou hodnotíš. Dává tohle vůbec logiku?
Co jsem ti udělala? Napsala ti kritický komentář?
Pokud to děláš kvůli tomuto, chtěla bych, abys věděl (neznám tvé pohlaví a ve středním rodě tě oslovovat nebudu, takže jako TEN anonym), že žádný z mých komentářů není kritický! Nikdy jsem nikomu neřekla, že píše hrozně. Vždy akorát upozorním na chyby, popřípadě když se mi něco nelíbí, řeknu to. Kdyby se mi ta povídka nelíbila, nečetla bych ji.
Pokud to děláš kvůli tomu, že jsem se někdy někoho z blogerů zastala, nevím, co ti na to říct. Snad jen, že tvé rozhodnutí postrádá logiku. Neznáš mě, nevíš, jaká jsem. Nemůžeš mě prostě jen tak soudit.
Pokud to děláš jen pro zábavu, pak opravdu nemám slov a chce se mi brečet z toho, jak ubohý jsi.
Tohle je asi vše, co jsem chtěla říct no. Já jen, že... fakt mě to mrzí. Už kolikrát jsem chtěla s psaním seknout a ty to mé rozhodnutí jen podporuješ. Spokojený?
Je tohle to, co jsi chtěl?
Doufám, že jsi štastný, protože já nejsem.
Myslím si, že nejsem TAK špatný člověk, abych si zasloužila nenávist.
Přeji pěkný den! :3
Těším se na další půlhvězdy!:3
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Any^^ Any^^ | E-mail | Web | 25. března 2016 v 20:48 | Reagovat

Hlavně si to moc neber! :) Nesmíš se nechat rozhodit od někoho, kdo je tak ubohý, že se nedokáže vyjadřit jinak než půlhvězdičkou.
Víš, že je tu dost lidí, co tě podporuje, takže si ten hater nezaslouží ani tvou pozornost (vzhledem k jeho anonymitě).

Fighting, hny, nesmíš to vzdát! ♥

2 Hatachi Hatachi | Web | 25. března 2016 v 21:00 | Reagovat

Takovýhle ubohý debil ti nestojí ani za pozornost.
Psala jsi, že nejsi moc silná, ale zkus to překonat a povznes se nad to. Hlavně nepřestávej psát, pokud tě psaní baví, drží tě nad vodou a díky němu uvolňuješ stres. Prostě ti pomáhá, tak se ho kvůli jednomu debilovi nevzdávej. Pořád máš svoje stálý a věrný čtenáře, co tě mají rádi. Co čtou tvoje skvělé povídky a podporují tě...
A vím o jednom člověku, který ty půl hvězdičky dával a věř tomu nebo ne, ale i na něj došlo. Taky se mu na blogu začaly objevovat půl hvězdičky. A co myslíš...taky z toho byl na prášky. A dobře mu tak, aspoň ví, jak bylo jiným pisatelům, když jim to dělal on...
Ale ty prosím piš dál. Mam tvoje povídky moc ráda.
DĚKUJU...

3 Narbie Narbie | Web | 26. března 2016 v 15:14 | Reagovat

Karis..
Já fakt moc dobře vím, jak se cítíš. V poslední době vidím, že se půl hvězdičky objevují téměř u všech blogerů, ke kterým chodím číst a kroutím nad tím hlavou. Je to asi nový hit, nebo já opravdu netuším..
Nicméně - četla si ode mne i článek, kde jsem zmiňovala, že se psaním končím. Ano, taky nejsem silná osobnost a ze začátku mě to táhlo dolů ke dnu, ale naučila jsem se to ignorovat. Chtělo to čas. A jak jsem na tom? Píšu dál a jsem nakonec ráda za to, že s Kaspi pokračuju ve společné práci na blogu. Mě napomohlo i to, že svoji kolegyni mám opravdu ráda a s těžkým srdcem by se mi odcházelo od něčeho, s čím jsem vlastně jen kvůli ní začala.. Navíc, pokud tě psaní baví - je nesmysl to zahazovat kvůli někomu, kdo si hodnocením zvyšuje své EGO!!
Sice mi někdy chybí ty časy, kdy všichni dokázali ocenit autorovu snahu..ale lidé i doba se mění, že? Ah, kéž by k lepším..
Tím chci říct - NEPŘESTÁVEJ PSÁT pokud ti vytváření svých vlastních příběhů na tvé oblíbené miláčky dělá radost. Piš pro ty, kteří mají tvoje povídky rády a čekají na ně. A hlavně HATERY IGNORUJ, už kvůli tomu, že mají IQ šumící trávy.. Až se ti jednou odhodlají napsat do komentářů.. poznáš, že jejich slova postrádají logiku a nejspíš si léčí jen svůj mindrák. Už kvůli tomu, že hodnotí dřív než čtou - jejich hodnocení v tom případě žádnou hodnotu nemá.. :)
FIGHTING!

4 dadainka dadainka | Web | 26. března 2016 v 23:56 | Reagovat

Vtipně napsané :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama