info 1-8-16

1. srpna 2016 v 22:54 | Karis |  It´s time for...my blah blah
Hello!
Dneska jsem tu ještě s takovým výkecem, ve kterém se dozvíte i nějaké důležité věci. Dám to do bodů, aby to bylo přehledné a každý si mohl přečíst zrovna to, co ho zajímalo.
Nechci, abyste četli něco a u konce zjistili, že vás to vlastně vůbec nezajímá a pak dávali půlhvězdy.
To fakt nepotřebuji, ale jsem si na 100% jistá, že se tady tak minimálně dvě objeví ;)


 • Banwol High School
  Takže, u Banwol to určitě nebyl poslední díl. Jak jistě víte, pokud si sem tam přečtete nějaký ten předkec, tak ráda trollím lidi. Opravdu, tohle je něco, co si užívám xD A u 61. dílu jsem psala, že mám chuť trollit.
  Tak jsem trollila. Poslední díl to opravdu nebyl. Bohužel to vypadá, že to moc lidem nedošlo a možná, že jsem to tam měla napsat, no.
  Přísahám, že takový konec bych neudělala. Pořád tu máme jednu nedořešenou věc mezi NamJin a stále je tu Taehyung a jeho tajemství, ne?
 • Hodnocení + hateři
  Opravdu začínám uvažovat o tom, že bych zrušila to hodnocení. Je to jen takový malý nápad. Ještě jsem to ani s Maru neprobírala, ale vážně mě to začíná štvát.
  Nevím, jak vy, ale já rozhodně díl povídky, nebo celou povídku NEMÁM napsanou za pět minut a rozhodně to sem nedávám jen proto, aby se někdo, kdo se nudí, sem chodil bavit a rozdával půl hvězdy.
  Budu upřímná. Nesnáším hatery. Nesnáším. Nemám ráda, jak si někteří lidé vyberou nějakou osobu a následně jí kazí, co můžou.
  Řekněte mi, co dělám špatně a poté si ty půl hvězdy klidně rozdávejte, ale jak se mám kurva zbavit nějakých chyb, když ani nevím, že je dělám?
  Nebojte se mluvit upřímně. Cením si každého názoru a negativní komentáře pro mě jsou akorát motivací k tomu, abych to příště udělala mnohem lépe.
  Taktéž, díky tomu mám chuť přestat své povídky zveřejňovat.
 • Malá pauza či konec?
  Tohle je jeden z hlavních důvodů, proč článek píšu.
  Jistě víte, byla jsem v campu nanowrimo. A mohu hrdě říct, že jsem to zvládla. Napsala jsem 30 014 slov - měla jsem goal 30 000 slov. Musím říct, že to bylo hodně vyčerpávající, protože jsem nepsala jen jeden příběh. Těch slov jsem napsala mnohem více, protože podívejme se, kolik článků za červenec vyšlo, že?
  Ale do campu se počítala pouze Time Machine, která by se tu mohla brzy objevit… pokud s tím neseknu.
  Jde tady hlavně o to, že jsem velice unavená. Chodit každý den do práce, kde děláte do 18:30 není žádná prdel. A vzhledem k tomu, že je to úklid kanceláří, bolí mě záda od neustálého ohýbání a řeknu vám… tahat pytle, které váží skoro víc jak já taky není žádná prdel.
  Dneska se mi i stalo tolik věcí, že jsem z toho tak trochu v prdeli.
  Ale ohledně toho psaní… přijde mi, že už jsem jak stroj. V devět ráno vstanu, jdu cvičit (když se k tomu dokopu), poté do sprchy, něco málo sním, jedu do práce, když mám volno, tak se donutím psát, když jedu domů, tak usínám. Přijdu domů, něco málo sním, jdu si sednout k počítači a píšu.
  Občas mě sestra donutí, abych s ní šla ven nebo tak něco, ale to se nestává každý den.
  Proto čím dál více uvažuji o tom, že si dám od psaní pauzu.
  Všichni moc dobře víme, že to dlouho nevydržím a jediný vliv na blog to bude mít asi takový, že nebude Banwol.
  Která ale dost možná bude, protože známe Karis, že?
  Pauza by byla na dobu neurčitou, to říkám rovnou. A pokud bych se vrátila, nevím kdy. Samozřejmě ještě ani nevím, jestli si ji vezmu nebo ne…
  Uvažuji o tom již delší dobu, protože kvůli tomu psaní nemůžu ani pořádně spát. Jsem schopná u toho sedět až do čtyř do rána doufajíc, že vám udělám radost a poté nemám žádný ohlas.
  Takže asi tak, no.
  Pro dnešek je to vše, přeji krásný večer. Bye!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 2. srpna 2016 v 20:08 | Reagovat

Jsem ráda, že Banwol bude ještě pokračovat. Přeci jen, takhle otevřené to nemůže skončit. Takže za pokračování předem moc děkuju...
A k těm haterům...tak ty vždycky byli, jsou a stále budou. S tím nic neuděláš. Jedině je hromadně vyhubit. Tak zkus zrušit hodnocení a uvidíš. Třeba se ti konečně některý z nich ozve v komentu...
A k té pauze...každý potřebuje někdy voraz. Obzvlášť, když je člověk a jeho tělo hodně unavený a ve stresu. Takže klidně si tu pauzu dej a odpočiň si. Naber síly, chuť a nové nápady na psaní...

2 Narbie Narbie | Web | 2. srpna 2016 v 21:22 | Reagovat

Nevím, jestli má cenu ustupovat kvůli haterům. Lidé jsou zkrátka sobečtí, zlí a závistiví. V houfu lidí nikde nenajdeš jen ty dobré - těch je vždy méně. To samé v práci, že? Pokaždé je tam někdo, kdo kazí příjemnou atmosféru. Pokaždé je tam nějaká krysa. A to to je všude.
Pokud sis všimla, půl hvězdička se teď tak nějak objevuje na každém blogu. Nemyslím si, že je to kvůli kvalitě článků/povídek, ale že se zkrátka někdo nudí a baví se tím, nebo tě zkrátka nemají rádi. Tudíž to dělají pro tvé snížení. Ano, tento případ je ubohý, ačkoli...dít se může.
Bývala jsem jako ty. Psala jsem v každé volné chvíli a vydávala jsem hodně, opravdu hodně povídek. A podívej se teď. Po čase.. to nějak opadlo. Není to to, co dřív. Není k tomu ta chuť, co bývala. Není ta radost. Zápal. Ani touha veřejnit. Je to opravdu bídné.
Nepíšu to jen tak. Píšu to, aby ses v tomto necítila tak sama.
Jestliže potřebuješ pauzu...dej si jí. Dle mě je to rozumnější, než skončit s celičkým blogem. Kolikrát já měla tuto myšlenku v hlavě. A pokaždé jsem se ji zbavila. Protože se nechci zbavit něčeho, k čemu mám jisté... pouto. Předpokládám, že i ty máš určité emoce a pouto vůči blogu, hm? Rozmysli se. Nejednej v době, kdy máš pocit, že tě vše tlačí k zemi. V takových situacích se rádo se vším končí. Jednej tehdy, kdy ti bude líp. Počkej si na to.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama