Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 4. září 2016 v 15:25 | Reagovat

Nevim, ale já bych to hodnocení nerušila. Je hodně lidí, co jsou líný napsat komentář, ale nejsou líný aspoň kliknout na hvězdičku.Já už se taky ponaučila a nekomentuju všechno, ale dam třeba hvězdičku. Taky mě mrzí, že píšu povídku nad kterou strávim spoustu času a místo komentáře je jen hvězdička. Takhle pak nevim, co je špatně. Asi jako u tebe.
A jediný, co mě vadí je, že jsou tady pořád jen povídky na BTS. Vim, že se ti na ně píše nejlíp, protože je "znáš dobře", já to mam stejné s Juniorama a DBSKama, ale mě už všechny povídky na ně lezou krkem. Ale když je skvělý námět, tak mě nevadí, když je to na BTS. To překousnu. Ale na výběr je tolik skupin, na který se dá psát. A vůbec nevadí, že neznáš jejich charaktery, od toho je to fan fiction, tam si k nim můžeš přimyslet cokoliv.
A k těm tvým depkám a stavům sebelítosti...tohle já vůbec neznám. A nesetkávám se s tím ani ve svým okolí. Takže si to nedokážu ani představit. Ale nevěřim, že bys nikomu nechyběla. Rodině a kamarádům určitě, to nepopřeš ani ty. A nakonec bys chyběla i nám čtenářům. Přeci nepíšeš pro sebe, ale pro nás...pro naše potěšení. Aspoň pro mě jo, protože mam tvoje povídky ráda, i když někdy s malýma výhradama...
Takže...jestli se rozhodneš blog pozastavit, tak to pochopim, protože přeci jen škola je důležitá a nakonec tvoje zdraví a psychický stav taky. Ale fakt by mě to mrzelo...

2 Narbie Narbie | Web | 4. září 2016 v 18:37 | Reagovat

Abych byla upřímná, mívám takové stavy také. Vlastně skoro stejné. Někdy mám chuť něco takového, jako ty, napsat.. ale potom mám ten vnitřní strach, že mě za to zhejtují ještě víc, mno. Takže to vlastně dusím v sobě. Nebo někdy někomu něco napíšu. Ale ani se mi nechce věřit, že je to právě blog..kterej mi ničí náladu a veškerou chuť. Okay. Není to blog. Já vím. Jsou to lidi, kteří tam chodí. Pokud se mi chceš vypsat, klidně mi napiš, jsem tu pro tebe.. Protože vím, jak se cítíš a vím, jak já někdy to vypsání potřebuju. A hlavně názor druhého.
Já přestala číst, nebo spíš málo čtu, kvůli BTS. Povídky na ně mě už zkrátka nebaví a snad jsem si na ně vypěstovala alergii. Zkrátka vlezu na (jakýkoli) blog, vidím povídku na bts a znovu jdu pryč. A pokud nastane bod zlomu, někdy si přečtu díly u povídky, kterou jsem nedočetla. Ale to většinou zapomenu komentovat. Nicméně.. asi ano. U mě jsou problém bts.
Když tedy nepíšeš jen pro sebe..em...já nevím..možná zkusit dát ankety ohledně skupin, párů a zjistit, co by ostatní chtěli. Ale půl hvězdičkama bych se zrovna nezaobírala. Dle mne tohle bavící období zaostalých jedinců ještě chvíli potrvá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.