Omlouvám se||pauza||debilní příbuzní

5. listopadu 2016 v 14:33 | Karis |  It´s time for...my blah blah
Hello!
Takže, po dlouhém rozmýšlení jsem se nakonec rozhodla, že si tu pauzu dám.
No, nebyla bych to já, kdybych si neřekla, že si dám pauzu a ještě ten den nevymyslela dvě nové povídky.
Jedna bude na BTS - YoonMin a objeví se tady až se vrátím z pauzy:D
A ta druhá, ta bude na GOT7 na pár YuBam, kterým mě jedna má kamarádka hodně nakazila:D
Povídky budou…dost odlišné. Jedna bude taková... Dost pohádková a ta druhá trochu…z války:D
Ani jednu z nich nevidím na to, že bude mít více jak 10 dílů, spíš tak kolem těch 5:D ale necháme se překvapit, protože já sama ještě nevím co a jak bude a tak…uvidíme no.
A k té pauze… já si ji fakt brát nechtěla, jenže teď jsem týden chyběla ve škole a budu muset dopsat všechny sešity plus se chci trochu připravit na olympiádu z českého jazyka, na kterou mě moje milované kamarádky údajně přihlásily. Jako… já tam i chtěla jít, ale když jsem viděla to zadání, couvala jsem :'D akorát pozdě, no xD
Takže hádám, že do konce listopadu mě tu neuvidíte… omlouvám se.
Dále tu mám zase problémy s rodinou. Co vím, taťka půjde někdy na můj svátek do nemocnice a zase dostane nějakou novou léčbu. Když to půjde dobře, měl by se vrátit před mými narozeninami a když ne, asi tam bude i přes ně? To úplně nevím.
Ale zatím to vypadá, že na Vánoce bude doma, což je víc než fajn.
Říkala jsem vám někdy, že se nám zbytek rodiny prostě a jednoduše nepovedl? Jestli ne, tak to říkám teď… upřímně, jsem naštvaná a zklamaná.
Je až smutné, že si s nevlastními bratranci a sestřenicemi rozumím lépe jak s těmi pravými. A je ještě smutnější, že to takhle je i u strýců.
Bratr od mamky…toho skoro nevidím a ono je to možná dobře, protože mě dokáže vytočit jen to, jak mě pozdraví. Řekněme… on je takový jiný a nesedli jsme si.
Bratr od taťky…to je píčus na druhou. Ne vážně. Všechno si nechá líbit, ničemu se neumí pořádně postavit a … stydím se za něj. Skrz tyhle vlastnosti. Měl manželku, se kterou se rozvedl a jejich děti se… bojí. Všeho. Neřeknou mi pomalu ani ahoj, přitom ostatní děcka v jejich věku si se mnou normálně povídají a hrají, jenže oni se ke mně ani nepřiblíží…
A nějak si myslím, že ve mně chyba nebude~
No a tak tenhle strejda si zlomil nohu a nastěhoval se k dědovi s tím, že se o něj máme starat. Skoro každému píše srdceryvné zprávy o tom, jak je na tom špatně a tak. Sakra…jen si zlomil nohu. It's not a big deal.
Taky chtěl jít bydlet k nám, ale jsem si jistá, že kdyby to zkusil, asi by měl zlomenou i tu druhou nohu… Protože mamka ho taky nemůže vystát.
No a tenhle strejda, dámy a pánové po nás chce, abychom mu vařili a když si objedná jídlo, tak abychom to za něj i platili? Jako kde to jsme?
Můj táta už je od června na kontrolce, z výplaty mu chodí…5000? Což je dost málo na to, že platí veškeré věci. Mamka taky moc nevydělává, takže fakt paráda jako.
Nejlepší na tom je, že k dědovi jezdíme akorát my. Kolikrát tam byl on? U nás je to tak, že minimálně jednou denně tam někdo dojede, doveze dědovi jídlo, nakoupí co potřebuje, sem tam něco uklidí a zase jede domů a prosím… on se ozve až teď? Když potřebuje někoho, kdo by se postaral o tu jeho nohu?
Jak si ji zlomil, tak ho Honza, můj nevlastní strejda, který se jen tak mimochodem povedl (je a ním fakt prdel, i když občas je to fakt hnusný, ale… pořád k němu necítím odpor), ho vezl a k dědovi je to to do třetího patra výtahem a pak je tam asi deset schodů. A můj milovaný strýček se rozbrečel, že ty schody nevyjde. Tak sakra je to chlap, ne? Měl by se tomu trochu postavit. U nás na škole každou chvíli vidím někoho o berlích jak jde do schodů… a jsou to i holky.
No a tak ho Honza nesl na zádech. Když to pak říkal, tak z něj byl úplně vyřízený a my taky.
A ještě mamce píše takový esemesky, který nejsou zrovna zdvořilé a já už jen čekám, kdy tak mamka dojede a hodí ho z toho třetího patra dolů…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 5. listopadu 2016 v 19:44 | Reagovat

Jo holka...příbuzný si člověk nevybere. A u tebe se zdá, že sis to vyžrala úplně až do dna. Mít takový příbuzný, tak se picnu...ne...tak odprásknu je!!!
Ale v klidu si tu pauzu dej. Je třeba dohnat všechny věci do školy, když jsi chyběla. Aspoň se pořádně připravíš. A neboj...tu olympiádu z češtiny dáš. A nevadí, když nebudeš první, protože důležité není vyhrát, ale zúčastnit se!!!
A tatínkovi přeju brzké uzdravení. Hlavně aby mu ta nová léčba zabrala a pomáhala mu se uzdravit!!!

2 Reita Reita | Web | 12. listopadu 2016 v 17:56 | Reagovat

Tak ja sa teším anpoviedky :D asi najviac na BTS XD jansé že ? čo sa týka rodiny tak to máš teda ale starostíi :( mala by si si naozaj dať oddych. J amám doma niečo podobné ale zo segrou ktorá si myslí že všetci jej musíme pomáhať lebo ona má dieťa :/ akože fuck you !!! ja som ti nepovedala aby si si urobila decko ! No shit XD. Tvojmu ockovy držím palce aby mu liečba zabrala a on bol doma čo najskôr :)

3 beepinka beepinka | Web | 24. listopadu 2016 v 23:33 | Reagovat

To je mi líto,že máte takovéhle vztahy =/ Mívali jsme to podobné ...,ale pak ke konci života babičky a dědy se to srovnalo. Je mi líto,že až takhle pozdě. Teď už mám jenom bráchu,mámu a tátu a strejdu. Nemám žádné sestřenice,tety,babičky...:/ je to takové smutné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama