Hot chocolate and kisses || BTS

24. prosince 2016 v 0:33 | Karis |  oneshots
Hello!
Omlouvám se, že na blog teď seru, ale abych byla upřímná... seru teď na všechno.
Pokud to někoho zajímá, tak zkoušky, na které jsem se připravovala, jsem udělala a jsem za to neuvěřitelně vděčná (protože i přesto, že jsem chodila na konzultace, tak domácí příprava byla téměř nulová a i když jsem si udělala výpisky, v den testu jsem je nechala doma (chtěla jsem se na to učit až ve škole)).
No ale dneska jsem tady, abych Vám všem popřála krásné Vánoce!
Povídku jsem se snažila udělat co nejvíc cute to šlo, ale protože jsem trash a stala se menší věc, skrz kterou tady asi prořvu celou noc, tak nevím, jestli se mi to povedlo...
Ani letos jsem nezklamala a zvolila pár YoonMin. (Už tady na ně dlouho nic nebylo.)
Snad někoho povídka potěší.
A ještě jednou krásné svátky!

Omlouvám se za chyby^^

Yoongi si něco tiše zabrblal pod nos a zaklapl svůj notebook. Očima zabloudil k Jiminovi, který seděl na zemi vedle Holly a vesele si s ní hrál.
Vedle Jimina seděl Taehyung a tiše si prozpěvoval, zatímco házel Mickeymu, Hoseokově pejskovi, hračku. Hoseok seděl na gauči a něco dělal na svém telefonu. Občas se usmál na svého přítele a něco mu odpověděl. Yoongi viděl, jak se Taehyungova očka vždy rozzářila, když na něj Hoseok promluvil. Stačilo ale i to, že se druhý chlapec jen usmál.
Byly Vánoce a Yoongi, i když nebyl velký fanoušek plánování věcí dopředu, tentokrát měl vše nachystané a promyšlené několik týdnů dopředu. Věděl, že to stejně nevyjde tak, jak si naplánoval, ale když se něco stane, tak to prostě dořeší cestou. Bude improvizovat - jako vždy, když s Jiminem někam šli.
Rád řešil všechno v klidu, miloval klidnou atmosféru. Proto nebylo žádným překvapením, že zvolil čokoládovnu jako místo, kam půjdou jako první. Poté chtěl zajít ještě do nákupáku a pak ještě něco vymyslí. (Přece nikomu nebude říkat, že to zapomněl.)
Yoongi se zvedl od stolu, notebook vzal pod paži a zamířil do svého a Jiminova pokoje. Položil ho na stolek a ze skříně vytáhl černý kabát.
"Jiminnie? Můžeme jít?" zakřičel do chodby.
"Jo!" zaječel Jimin nazpět a i s Holly v patách se rozeběhl do jejich pokoje.
Spokojeně se na Yoongiho zazubil a starší neodolal a dal mu malou pusinku na nos. Jimin se tiše zahihňal a jeho tváře zrůžověly. Rychle zatřepal hlavou, aby to zahnal pryč a na hlavu si narazil čepici. Vzal si bundu a na ruce nasadil rukavice.
"Hyung, vezmi si taky rukavice, jinak ti zmrznou ruce," napomenul Yoongiho, který si kolem krku omotal šálu, ale rukavic si ani nevšiml.
"Když mi bude zima, vezmeš mě snad za ruku a zahřeješ, ne?" škádlil ho Yoongi.
"To jako chceš, aby moje ruce zmrzly?" vyhrkl vyděšeně Jimin a ruce si přitáhl k srdci.
Yoongi se jen zasmál a neodolal protočení očima. Jimin byl… prostě Jimin.
"Mám je v kapse u kabátu," vysvětlil Yoongi a nemohl se zbavit připitoměného úsměvu, který se usídlil na jeho rtech.
Jimin byl tak sladký. Jimin byl jeho vše. Nevyměnil by ho ani za ten nejdrahocennější šperk. Jimin měl cenu mnohem větší, nežli všechny diamanty světa na jedné hromadě.
"Kam vlastně půjdeme?" pousmál se Jimin a poupravil si oblečení před zrcadlem.
"To je překvapení," mrkl na něj Yoongi a vydal se do chodby, aby se mohl obout.
Cestou do kapsy strčil peněženku, mobil a klíče.
"Jestli to zase bude striptýz klub, tak s tebou nikam nejdu!" zahrozil Jimin a Yoongi se tiše zasmál.
"Vždyť už jsem ti několikrát říkal, že to byla nehoda!" bránil se Yoongi a ignoroval Hoseoka, který z nich měl výtlem.
Sám se však musel zašklebit nad tou vzpomínkou. Tenkrát s Jiminem slavili výročí půlroku. Šli ven, na romantickou procházku do parku a protože Yoongi doma zapomněl peněženku a Jimin si ji nevzal s tím, že Yoongi za něj zaplatí, tak hledali nějakou menší restauraci, kde by si mohli koupit něco k jídlu za těch pár drobných, co našli po kapsách. Protože všichni víme, jak Jimin dokáže být protivný, když má hlad.
No a jak šli, tak si Yoongi vzpomněl, že v té jedné ulici by měl být nějaký fastfood. Jenže si spletl ulici. (Nikdy na tohle neměl paměť.)
Došli dovnitř a to co viděli, vyrazilo, tenkrát nevinnému Jiminovi, dech. I Yoongi byl mírně v šoku, ale nijak zvlášť ho to nepřekvapilo. Zakryl Jiminovi oči jak nejrychleji uměl a vyděšeně vycouvali.
Nikdy však nelitoval toho, že tam tenkrát takhle vlezli, protože to, co se dělo ten večer… bylo nádherné.
A i když už to byly tři roky, Jimin mu to pořád dával sežrat.
***
Seděli v čokoládovně, Jimin měl celou pusu hnědou od své horké čokolády se zmrzlinou a momentálně se cpal hromadou šlehačky, která byla ještě navrch posypaná kakaem.
V téhle čokoládovně dělali nejlepší čokoládu v celém městě.
A až teď si Yoongi uvědomil, že v té čokoládě je hromada cukru. Jemně se kousl do jazyka a začínal měnit plány o tom, co budou dělat pak, protože unavit Jimina po takové dávce cukru bude snad nemožné.
Teď to však nechal plavat, protože Jimin byl tak strašně sladký, že málem dostal cukrovku. Nahnul se k němu a ubrouskem mu očistil obličej.
"Trdlo," zasmál se a odložil špinavý ubrousek na tácek.
Jimin jen uraženě našpulil rty a nafoukl tvářičky. Yoongi neodolal a za tvářičky ho jemně vytahal. Když Jimin zakňučel, že to bolelo, vlepil mu malou pusinku na rty a usmál se.
***
Yoongi nevěděl, jestli byl unavenější on nebo Jimin, ale byl nadmíru spokojený. Dnešek se povedl. Dal Jiminovi malou pusinku na zpocené čelo a uhnul vlásky z očí.
V Yoongiho očích byla čitelná láska a něha.
"Krásné Vánoce, Jiminnie," zašeptal.

"I tobě Yoongi," políbil ho Jimin a více se natiskl na Yoongiho nahé tělo.


Jak jsou oba spokojení... I love them.

BTW... dneska za mnou došel taťka, že si v týdnu několikrát půjčil můj ntb... ale že prej nikam nelezl, že se nemusím bát.
Bylo hezký, že řekl, že mi věří, takže nepotřebuje nic prolejzat. (Ale i si myslím, že se bál, co by tady našel.)
Ale to, co mě děsí bylo to, že jsem tady měla několik otevřených souborů s povídkama... jakože skoro smuty...
Ale nic neříkal... tak se asi snaží zapomenout :DD
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Linnie Linnie | Web | 24. prosince 2016 v 9:28 | Reagovat

Jej... To bolo cutie... Teď se fakt stydím, že jsem napsala to co jsem napsala, but why not, že? U té části s tím striptýzem jsem chytla hrozný výtlem xD (Sakra kam na tyhle nápady chodíš?)
BTW:Ještě jednou veselé vánoce i tobě ^^

2 Steph Steph | 28. prosince 2016 v 17:18 | Reagovat

OMG!! To je super <3  miluju tvoje povídky a další věc... No věc ne, ale nvm.. Prostě miluju YoonMin ^^ jinak gratuluji! Veselé Vánoce a šťastný nový rok! :*

3 Karis Karis | E-mail | Web | 2. ledna 2017 v 19:29 | Reagovat

[1]: Ty se zlatko nemusíš za nic stydět, protože píšeš úžasně a ta povídka je dokonalá:D
Kámo ani nevím... ono to tam prostě skočí tak nějak samo:D
Děkuju!!<3

[2]: Awhhh, jo, YoonMin jsou super:D A vypadá to, že se tak nějak stane tradicí, že YoonMin budou vždy na Vánoce:D
Děkuji moc!<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama