Tonight || Super Junior

16. prosince 2016 v 23:55 | Karis |  oneshots
Hello!
Takže jsem to nakonec stihla dopsat ještě dneska:D
Přiznám se... jsem vyčerpaná a proto se strašně moc omlouvám, ale skrz to, že zítra jedu s Bibi na vánoční nákupy, abych dokoupila všechny dárky, tak další povídka bude asi taky večer. Pak mě ještě čeká jejich balení a následně musím předělat povídku do soutěže. Takže toho mám fakt dost a je docela zázrak, že jsem se ještě neroztrhala:D
Nechci moc vykecávat, jsem fakt unavená a ono je to možná vidět z té povídky. Mě osobně přijde taková unavená, hodně pomalá, spíš lyrika:D
Okay, fuck off Karis:D
Dobrou! A omlouvám se!
Věnováno: Hatachi a Jaerce<3 (protože vím, že je máte rády...)

Pardon za chyby^^

***

Nechtěl jít ven, když byla noc, ale i přesto se zvedl z gauče, vypnul televizi a v chodbě si přes ramena hodil kabát.
Nazul si černé tenisky a schoval klíče do kapsy od kabátu. Venku bylo nepříjemné chladno, proto se ještě více zachumlal do šály a strčil ruce do kapes.
Šel rovnou za nosem, neměl určitý cíl. Nohy ho donesly až na dětské hřiště, kde se posadil na houpačku a začal se pomalu houpat.
V hlavě měl naprosté prázdno a tak nějak vzpomínal na své dětství. Měl dokonalé dětství, ale teď to všechno bylo pryč. Jeho rodiče zemřeli před pěti lety, on si našel práci, která, i když byla dobře placená, ho netěšila. Vzal si ji proto, že tenkrát potřeboval peníze. Musel uživit sebe a svého mladšího bráchu a i když začínal jako obyčejný zaměstnanec, postupem času to vytáhl až na vedoucí pozici, jeho bratr dospěl, našel si práci, ženu a nedávno se jim narodilo dítě.
Zaklonil hlavu a zadíval se na oblohu. Bylo to zvláštní. Přišlo mu, jako kdyby to bylo včera, kdy se dal dohromady se Siwonem. Jakoby to bylo včera, kdy se zase rozešli.
Vlastně, jejich vztah nezahrnoval žádné hádky. Vždy to fungovalo tak, že se něco stalo, oni se rozešli a o den nebo dva, byli zase spolu a v pohodě.
Když ho začaly studit prsty, konečně se zvedl a zamířil zpět domů. Cestou se stavil v čajovně, kde si objednal zelený čaj. Zelený čaj ho vždy dokázal tak neskutečně uvolnit, na vše zapomenout.
Díky tomu čaji dokázal zapomenout na to, co všechno musí v práci ještě zařídit, na to, co zase nestihl, na to, co měl kde vyzvednout, objednat, co měl koupit a mnohem více.
Jeho práce byla vyčerpávající, ale co nadělal. Nic jiného vlastně neuměl, protože z výšky odešel hned potom, co dostal bakaláře. Poslední dobou uvažoval, že by mohl studovat dál až na další titul, ale při představě, kolik by toho měl, to neustále odkládal.
Dopil svůj čaj, zaplatil a poté zamířil domů. Podíval se na hodiny, které byly nahoře na nějaké věži, která byla uprostřed náměstí.
22:57
Když bude mít štěstí, Siwon už bude doma. Schoval si ruce hluboko do kapes a zamířil do ulice, kde se nacházel jejich domek.
Siwon na tom s prací byl stejně jako Heechul. Vlastně, tenkrát se poznali na jednom pracovním meetingu. Siwon byl z jiného města a vždy se pořádaly celorepublikové meetingy a poté i celosvětové, protože jejich firma se dost úspěšně rozrostla a jejich výrobky byly žádané.
Klíčem si odemkl vchodové dveře a rychle vběhl do domu. Nechtěl, aby tam šel zbytečný mráz.
Siwonův kabát visel na věšáku a boty byly ledabyle kopnuté v rohu. Heechul je rychle srovnal, ale jen proto, aby tam mohl kopnout ty svoje. Kabát pověsil vedle toho Siwonova a vydal se do obýváku, kde našel druhého sedět zkrouceného do tureckého sedu s notebookem na klíně, jak něco zuřivě bušil do klávesnice.
"Nechceš to nechat, až na pondělí?" navrhl mu Heechul a Siwon sebou polekaně trhl.
"Ahoj zlato," usmál se na něj a lehce ho políbil na rty, když si Chul sedl těsně vedle něj.
Za těch několik let, co spolu byli si Siwon již zvykl, že Heechulovi význam slov osobní prostor byl úplně cizí, ale on se nebránil. Bylo to příjemné. Z Heechula vyřazovalo příjemné teplo, které hřálo jeho promrzlé části těla.
"Jedl jsi?" zeptal se Heechul a zády se opřel o měkké opěradlo gauče.
"Oběd," přikývl Siwon a Heechul si povzdychl.
"Tys taky určitě nejedl, tak se nedělej," zašklebil se Siwon.
"Dělám se jen nad tebou, zlato," vyplázl jazyk Heechul a zamířil do kuchyně.

A Siwon věděl, že to jídlo, které Heechul udělá, nebude to jediné, co dnes budou jíst…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 17. prosince 2016 v 22:40 | Reagovat

Oni spolu jsou skvělý. A konečně zase někdo hodný píše na Juniory.
Mě se to moc líbilo. A moc děkuju za věnování...

2 Nana Nana | Web | 9. listopadu 2017 v 23:34 | Reagovat

Toto ma tak potešilo a pobavilo zároveň <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama