Turned on || BTS

8. prosince 2016 v 6:00 | Karis |  oneshots
Hello!
A jsem tady s druhou povídkou, yaay!
Erhmmm... tohle chci věnovat Linnie, protože ji tu JiKook slibuji už fakt dlouho...:D Taktéž jsem chtěla říct, že opět nezklamalo to pravidlo, že píšu smuty, když jsem nemocná...
Ano, část tohoto jsem psala, když jsem měla horečku :"D A dopisuji to teď, kdy už jen umírám:DDD Snad se bude líbit!^^
Jakákoliv odezva moc moc potěší <3
18+; 18+; 18+; 18+; 18+; 18+; i když to nikdo nebude dodržovat... měli byste děcka moje!!:D


A pardon za chyby^^

* * *

Jungkookova záda narazila na chladnou zeď. Z úst již zmíněného chlapce uniklo tiché zasyčení, které druhého chlapce jež Jungkooka na tu zeď přirazil, vzrušilo ještě víc.
"Park Jimin," procedil Jungkook mezi zuby a zaklonil hlavu.
Na Jiminových rtech se objevil malý úšklebek. Rty se dostal ke krku mladšího chlapce a vsál jemnou kůži mezi rty. Stáli na chodbě, ale ani jednomu z nich to nevadilo. Bylo jim to jedno. Jediná věc, která byla důležitá, bylo to, co se zrovna dělo mezi nimi.
Jimin na krku druhého chlapce zanechal několik značek a spokojeně si oblízl rty. Jungkook ho chytil za ramena a narazil ho zády o protější zeď a celou místnost ozářilo světlo, jak nevědomky rozsvítili. Jimin jemně zavrčel, možná bolestí, možná ho to ještě víc vzrušilo.
Nechal Jungkooka, aby plenil jeho ústa svým jazykem. Nechal ho, aby mu do ouška šeptal nemravné věci, které s ním měl v plánu dělat.
Jungkook mu slíbával čelist, dokud se nedostal až ke krku, kde zanechal pár fialových značek a otisků svých zoubků.
Hbitými prsty se dostal ke knoflíkům černé košile, kterou začal rozepínat. Když byl u posledního, hladově si svého milence prohlédl a rukou ho pohladil před břišní svaly.
Jimin se ušklíbl a přetočil se s Jungkookem, takže tentokrát to byl mladší chlapec, kdo narazil do zdi a způsobil to, že se místnost zase ponořila do tmy.
Nebylo téměř nic vidět, jen jste mohli slyšet hlasité výdechy obou chlapců.
"Ložnice?" navrhl Jimin, když z Jungkooka strhl pásek, který odhodil někam za sebe.
"Uhm," mladší přikývl a vzal Jimina do náruče.
Cestou se vášnivě líbali, dokud se Jungkook neodtáhl, aby mohl staršího hodit na postel. Rychle si sundal tričko a hodil ho na zem. S jemným oblíznutím rtů se položil na Jimina, aby ho mohl znovu políbit. Posadil se na něm a donutil Jimina, aby udělal to samé. Rychlostí blesku z něj sundal košili a jemně ho líbal na nově odhalených místech.
Jimin táhle zasténal, když se mladšího jazyk otřel o jeho bradavku a ruka mu promnula rozkrok přes kalhoty. Jungkook se nechtěl moc zdržovat. Rychle staršímu sundal kalhoty a jazykem přejel přes celou jeho délku. Jimin zavrčel a trochu pohnul svými boky proti mladšího puse.
"Nějaký nedočkavý," zazubil se Jungkook.
I když dělal to, co právě teď dělal, vypadal jako malý bezbranný králíček. Tuhle nevinnou masku mu však starší už nevěřil. Ne potom, co spolu dělali.
"Už dělej," popohnal ho Jimin.
Nemusel říkat dvakrát a Jungkook ho celého pohltil do úst. Vypadalo to, že mladší neměl žádný dávicí reflex.
"Jsi tak… šikovný," zasténal Jimin a svou rukou vplul mezi Jungkookovy uhlově černé kadeře.
"Mhmmm," opětoval mu sténání Jungkook, které způsobilo příjemné vibrace okolo Jiminovy délky.
Hlavou přirážel tak dlouho, dokud se Jimin neudělal. Když se tak stalo, vše poslušně spolykal a sám si začal sundávat kalhoty. Jimin, který ještě vydýchával svůj vrchol se posadil a pomohl se Jungkookovi dostat z kalhot.
"Připravíš se pro mě?" zeptal se sladce a přisál se na Jiminovi rty.
Odtáhl se a Jimin stydlivě přikývl. Jungkook se zády opřel o čelo postele a zadíval se na svého přítele. Jimin z nočního stolku vytáhl lubrikant s příchutí kávy.
Trochu si nalil na prsty a pronikl do sebe prvním článkem prstu. Postupně do sebe přirážel, jemně sténal Jungkookovo jméno. Postupně přidával další a další prsty a různě je od sebe roztahoval.
Jungkook to všechno sledoval a v ruce si mnul svůj úd. No, nevydrželo mu to dlouho, když Jimin začal prosit o víc.
Jungkook vydržel hodně věcí, přeci jen, jako voják byl neoblomný, ale tohle… tomu neodolal. Nikdy Jiminovi nedokázal odolat.
"Stačí," nakázal Jiminovi, který ho poslušně poslechnul, lehl si na záda a roztáhl nohy.
Jungkook se lehce zašklebil a vměstnal se mezi nohy staršího chlapce. Pohladil ho po vnitřní straně stehen a věnoval mu něžný polibek. Následně se odtáhl a z nočního stolku vytáhl kondom.
"Bože, ty se nazdržuješ," protočil očima Jimin a Jungkook se slabě zasmál.
"Ještě dítě přece nechceme," mrkl na něj a kondom si nasadil.
"Ty jsi vůl," zavyl Jimin a podal mu lahvičku s lubrikantem.
Jungkook ji s úsměvem přijal a nalil si trochu na ruku, kterou si následně přejel přes svůj vzrušený úd. Jimin si mezitím lehl na břicho a vyšpulil na mladšího svůj zadeček. Jungkook ho přes něj lehce pleskl a pomalu do něj začal pronikat.
(A/n: Im so fuckin embarassed T^T)
Jimin fňukal jméno mladšího chlapce a tiše prosil o víc. Dříve plakal, protože ho to bolelo, ale teď… teď už si jaksi zvykl.
Za to Jungkook si snad nikdy nezvykne na to, jak uzoučký jeho milenec byl. Domů se vracel tak jednou za měsíc a možná to byl jeden z důvodů, proč Jungkook Jimina natolik obdivoval. Každý měl své potřeby a vidět svou drahou polovičku jednou, když se poštěstí tak dvakrát za měsíc bylo těžké. Bylo to těžké pro oba.
Ale nějakým způsobem se jim jejich vztah dařilo držet, i když každá noc, kdy se viděli končila stejně… Rande v drahé restauraci, vzájemné provokování, blowjob na záchodech, romantická procházka parkem, která vedla k nim domů, kde si jen říkali, co je to spánek?
Prostě a jednoduše, na spánek jim nezbyl čas.
"Jeon Jungkook!" zasténal Jimin hlasitě, když se dnes již podruhé udělal, tentokrát bez toho, aby se ho Jungkook nebo on sám musel dotknout.
Jak se svaly kolem Jungkookova penisu (a/n: nesnáším psát to slovo ._.) stáhly, tak mladší vyvrcholil hluboko do kondomu, který měl na sobě (a/n: lololol this is funny). A spolu s vydechnutím tichého "miluji tě" se položil na Jimina, aby ho mohl políbit.
"Snad jsi se ještě neunavil..." zazubil se Jimin a polibek lehce prohloubil.
Od druhého chlapce si vysloužil jen jeho zvonivý smích.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Linnie Linnie | Web | 8. prosince 2016 v 14:18 | Reagovat

OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!! OMG!!!

Karis... OMG!!!

To je dokonalý!!! Četla jsem to ráno na zastávce a pak v buse a úplně jsem tam umírala... děkuju děkuju děkuju <33

BTW:Pak jsem málem nabourala s traktorem xD

2 Hatachi Hatachi | Web | 8. prosince 2016 v 17:39 | Reagovat

No...tak to už je druhý porno, co za dnešek čtu. A ani mi nevadí, že je to na BTS. Prostě...bylo to fajnový...

3 Mary Mary | 8. prosince 2016 v 22:28 | Reagovat

O MOJ BOZE !!! JIKOOK MILUJEM TO. BOLO TO UZASNE. <3 <3 <3

4 Deny Deny | 9. prosince 2016 v 19:45 | Reagovat

Wooow to bylo UŽASNYY XD

5 Karis Karis | Web | 11. prosince 2016 v 13:41 | Reagovat

[1]: ❤ omlouvám se, ze jsi málem nabourala traktor, jestli to je moje vina:D
Neni zac, zlatí ❤

[2]: Awww^^ jsem ráda, ze se líbilo... I kdyz me osobne uz se moc nelíbí:D
Dekuju❤

[3]::DDD Dekuju moc!!❤

[4]: WOOW, DEKUJU ❤

6 Steph Steph | 11. prosince 2016 v 15:32 | Reagovat

Ahhh... Karis.. Já tě miluju! Nicméně jsem to četla ve vlaku a vedle mě seděla taková příjemná stará paní... Doufám, že to nečetla se mnou xD moc se mi to libilo *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama