Piano Lovers || EXO 2/2

17. dubna 2017 v 16:49 | SweetLevi (Karis) |  oneshots
Hello!
A druhá část, uhuhuhuhu^^
Bye!Tenhle večer jsem si opravdu užil. Byl naplněný příjemně naladěnou konverzací, výborným jídlem, přátelskou atmosférou a smíchem. Byl to jeden z mých nejkrásnějších večerů, co jsem zažil. Nejen že jsem ochutnal výtečnou kuchyni Baekhyunovi babičky, ale ještě se o něm dozvěděl více. Bylo zajímavé sledovat jeho reakce, když mi na něj něco prozradila. Jeho rozpaky byly úchvatné.

Celkem mě překvapilo, když se u mě Baekhyun od onoho večera po dobu dvou týdnů neukázal. Byl jsem z toho celkem rozhozený a lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem o něj neměl strach. Na druhou stranu jsem se ale bál, že jsem něco udělal já a on mě teď nechce navštívit. To by mě opravdu mrzelo.

Zrovna ve chvíli, kdy jsem si balil své věci a chystal se k odchodu mě překvapil hlas vzlykající mé jméno a následně chlapec v mé náruči. S překvapeným zamrkáním jsem ho spěšně obejmul rukama.

,,Baekhyune, co se stalo?" vyhrknul jsem spěšně. Takového jsem ho ještě neviděl. Ještě nnikdy jsem ho neviděl... smutného a naprosto zlomeného jako byl právě v tuhle chvíli. Muselo se stát něco příšerného.

,,Chanyeole," z jeho úst opět vyšel jeden sýpavý vzlyk. ,,Ona umřela. B-Babička mi umřela. Teď už tady nikoho nemám." Po jeho slovech jsem na pár minut ztuhnul. Ta naprosto zdravá šťastně vypadající žena s kterou jsem před dvěma týdny povečeřel zemřela? To snad není možné.

,,Ššš, neplač. Bude to v pořádku. Ještě tu máš mě," snažil jsem se ho ukonejšit. Opatrnými plynulými phoyby jsem ho hladil po jeho zádech a poskytoval mu útěchu, kterou v tuchle chvíli tolik potřeboval. Nechápal jsem to. Proč se nejhorší věci vždycky stanou hodným lidem? Kde je spravedlnost tohohle světa?

,,Bude to v pořádku," šeptal jsem dál ve snaze ukonejšit vzlykající tělo v mé náruči. Chápal jsem to. Musí si ulevit, vyplakat se.

Po malé chvíli se mi to přeci jen povedlo. Baekhyun se stále nacházel v mé náruči a křečovitě mě objímal kolem pasu zatímco já ho nepřestával hladit po zádech a výskat jeho vlasy. Nevadilo mi to ani mi to nebylo nijak nepříjemné.

Když se ode mě po malé chvilce začal odtahoval, uchopil jsem jeho uplakaný obličej do dlaní a bříšky palců z jeho líček setřel zbytek slz. Na jeho obličeji setrvával utrápený výraz a muka.

,,Uvolním tě, dobře? Dám ti možnost zapomenout na všechno to zlé, co se skrývá za těmi dveřmi, kterými jsi sem vešel. Protože tady se dějí jenom krásné věci a všechny problémy mizí. Stejně jako poprvé, kdy jsi sem vešel, Baekhyune," po těchto slovech jsem své rty opatrně přiložil na ty jeho. Byl to letmý dotek, téměř neznatelný. Pro mě ale metaforicky působil, jako to nejcennější, co může existovat. Bylo to nádherné.

S veškerou něhou jsem líbal jeho od pláče oteklé rty a aktivně stíral jeho stékající slzy. Nenaléhal jsem na něj. Bylo toho na něj moc. Co mě ale velmi mile překvapilo bylo, když začal po malých krocích spolupracovat. Věděl jsem, že jsem naprosto příšerný a v tuhle chvíli, bych tu měl nejspíše plakat s ním, ale každý použí jiný způsob útěchy. Můj je tenhle. Dovolím mu zapomenout na všechno zlé a ochráním ho před světem tam venku, protože tady existujeme jen my dva.

Opatrně jsem si jeho zranitelné tělo vzal do náruče a následně jej položil na klavír. Náš klavír. Svými prsty jsem přejel přes jeho tvář a opatrně se vyhoupnul nad jeho křehké tělo.

,,Dovol mi, abych tě uvolnil, Baekhyune," zašeptal jsem do jeho ucha stejnou větu, jakou jsem řekl předtím. V další chvíli jsem se opět vpil do jeho lákavých rtů a začal jej naléhavě líbat. Baekhyun mi po malé chvíli obmotal své ruce kolem krku, čímž si mě na sebe natisknul více a já se nechal. Tomuhle člověku jsem naprosto podlehnul. Žádná část těla mu nedokázala vzdorovat. Všechno si přivlastnil a ani nemusel pořádně nic říct. Dokonale mě očaroval.

,,Chanyeole," vydechl trhavě, když jsem se odtáhnul od jeho citlivých rtů a své rty přiložil na jeho krk, který jsem začal obsypávat něžnými polibky. Táhlou vlhkou cestičkou jsem se po malých kouscích přesunul na jeho vystouplý ohryzek, na kterém jsem zanechal pár dominantních označení a následně pokračoval k jeho lákavým klíčním kostem. Každou z nich jsem nepatrně zkousnul.

Tohle mi ale při nejmenším opravdu nestačilo. Byl jsem nenasytný a chtěl jsem jeho tělo poznat více. Chtěl jsem si jej přivlastnit. Své ruce jsem se proto také rozhodl zapojit do činnosti. Pomalu jsem vyhrnul látku jeho mikiny a trička. On se pro mě nadzvedl, abych jej mohl oblečení zbavit, což se také v dalších sekundách stalo.

,,Jsi nádherný," pochválil jsem ho, sklánějíc se k jeho hrudi. Jednu z jeho bradavek jsem pojmul do úst a polaskal ji jazykem. Tu druhou opečovával můj ukazovák s palcem. Mezi sebou mnuly citlivou kůži bradavky a snažily se dosáhnout dostatečně stopořené kůže.

Mladík pode mnou hluboce oddechoval a vzepjal svůj hrudník proti mému tělu, přičemž důsledkem toho zaklonil svou hlavu do zadu. Byl hodně citlivý. Potom, co právě prožil se ale nelze čemu divit.

Jeho hruď mě ale přeci jen přestala bavit. Plochou jazyka, nechávajíc za sebou vlhkou cestičku, jsem se přesunul až k jeho bokům s podřiškem, které mě v tuhle chvíli lákaly se všeho nejvíce. Hbitě jsem rozvázal jeho pásek a následně z jeho boků za jeho spolupráce nechal sklouznout látku džín, které se v další chvíli ocitly pod námi na zemi. Od jeho nahoty ho tudíž dělil poslední kousek látky.

Se zatajeným dechem jsem jeho boky polaskal svými plnými rty a následně z nich stáhnul poslední kousek přebytečného oblečení, který mi bránil poznat celou jeho krásu.

Na chvíli jsem se od něj odtáhnul, abych si ho mohl prohlédnout. Připadalo mi, jako kdyby tu přede mnou leželo umění. Byl nádherný. Každý jeho záhyb, kontura, rys, dokonalost i nedokonalost. To všechno bylo nádherné.

,,Chanyeole?" když jsem chvíli nic nedělal, Baekhyun se jistě začal obávat.

,,Jsem tu. Ničeho se nemusíš bát," odpověděl jsem mu spěšně s úsměvem na tváři.

,,Jen jsem si vychutnával ten pohled na tvé tělo. Už ti někdo řekl, jak moc nádherný jsi?" dodal jsem poté.

,,Nikdy," odpověděl se zakroucením hlavy, což mě překvapilo. Jak mohli? To neviděli tu krásu? Byli slepí?

,,Tak potom rád přijmu tohle prvenství," s blaženým úsměvem na tváři jsem se na něj položil a pozoroval mimiku jeho tváře. V další chvíli jsem jej opět začal líbat. Něžností není nikdy dost, jak rád s oblibou říkám.

,,Chanyeole?" ozval se po chvíli, která mi připadala jako celá věčnost.

,,Hm?" podíval jsem se do jeho očí, hladíc jej po tváři.

,,Svlékni se. Prosím. Chci se tě také dotknout," vyřkl svou jedinou prosbu, která mu celou tu dobu evidentně ležela na jazyku. Bez jakéhokoliv zaváhání jsem se jal jeho jednoduchou prosbu splnit. Nějak jsem se nestyděl ani neobával. Musí se mě dotknout. Je to důležité. Potřebuje vědět, jak vlastně vypadám. Není jiného způsobu, jak by to mohl poznat.

Svlékl jsem ze sebe veškeré své ošacení a následně se na něj opět položil. Baekhyun se ostýchavě dotknul mé tváře. Ohmatal si každou mou část, přičemž si ve své hlavě tvořil můj obraz.

,,Jsi krásný," poznamenal, když mu přišlo poznávání mého obličeje a těla dostačující. Nad jeho slovy jsem se pousmál a záporně zakroutil hlavou. Nebyla to pravda. To on tu byl ten krásný. Kdyby měl tu možnost vidět se jako dospělý muž, pochopil by to.

,,Neodporuj mi," poznamenal pak s mírným zamračením a v další chvíli se místností roznesl jeho slabý smích, za který jsem byl neskutečně vděčný. I přesto jsem to nevnímal jako úplné uvolnění a proto jsem se rozhodl po naší chvíli klábosení pokračovat.

Jeho hubené nohy jsem roztáhnul od sebe a pohladil ho po vnitřní straně stehen. Baekhyun vydechl rozkoší. Jeho výdechy a steny byly tak erotické a já jsem se snažil odolávat svým nejtajnějším touhám. S tímto přístupem mi to tedy vůbec neulehčoval. Štěstí, že mám pod kontrolou své sebeovládání.

Své ruce jsem přesunul do jeho klína, který jsem si do této doby odvážil pouze s údivem pozorovat. Jeho pohlaví bylo nádherné. Stejně jako zbytek jeho těla.

,,Chan-ah," snažil se něco říct. Já mu to ovšem neumožnil. Jednou svou rukou jsem pohladil stopořenou kůži jeho údu, čímž ho připravil o dar řeči. Místo toho se dostavila příjemná melodie táhlých stenů a výkřiku slastí, když jsem svůj pohyb několikrát za sebou začal v pravidelných intervalech opakovat a dovádět tak jeho tělo i jeho samotného ke slastným mukám.

Má druhá ruka si při takové příležitosti vyhledala cestu k jeho otevřeným ústům a já si tak mohl dovolit vlkouznout do ní dvěma prsty, které svou nečekanou návštěvou zažádaly o navlhčení. Hned poté jsem ji stejně jako tu druhou přesunul do jeho klína. A zatímco jsem tou druhou stále pečoval o jeho pohlaví, tou druhou jsem zamířil k jeho vytrvale čekající dírce.

Vlhkým bříškem ukazováku jsem jeho vstup obkroužil a následným zatlačením a vyvinutím mírného tlaku do něj proniknul. Baekhyun vykřikl o něco hlasitěji. Bylo evidentní, že tohle pro něj bylo něco nového. Rozhodl jsem se být proto opatrnější a tempo vnikání zpomalil, zatímco pohyb na jeho údu zrychlil. Pomáhal jsem mu se uvolnit a doufal, že to dělám dobře.

Otočil jsem si jej tak, aby mi ukázal svá mužná záda a nechal ho, ať se přidrží na všech čtyřech končetinách. Následně jsem se svou hrudí položil na jeho záda a líbal ho na krku za účelem většího uvolnění a méně bolestného proniknutí článkem druhého prstu, což se dočkalo konečného úspěchu.

Prsty v něm jsem začal roztahovat, laskat jeho stěny a různě s nimi v jeho nezkušeném těle kroutit. Příčinou toho se Baekhyun začal chvět. Mohl jsem také spatřit stopy slz v jeho tváři.

,,Ššš, uvolni se. Teď jsem tvůj milenec, Baekhyune. Užívej si to," promlouval jsem k němu konejšivým tónem a on pomalu přikývl. Usmál jsem se a pročechral jeho vlasy. V další chvíli jsem přestal s pohybem v jeho klíně a své prsty z jeho těla pomalu vytáhnul. Byl připravený. A já také.

Jednou svou rukou jsem promnul svou nedočkavou chloubu a přiložil jí k jeho čekajícímu vchodu. Své ruce jsem položil na jeho boky a jemně je promasíroval. Začal jsem do něj pomalu pronikat. Baekhyunovo tělo na to mé začalo opět reagovat. Začal se mírně třást a já mohl slyšet jeho mělké oddechovaní, jak se snažil kontrolovat hlasitost svých výkřiků, které i přesto v některých chvílích nezvládal kontrolovat. Já na tom nebyl o nic lépe. Už teď jsem mohl poznat, jak úzký byl. Nebylo pochyb, byl jsem jeho první. S každým dalším milimetrem, kterým pronikám do jeho těla ho připravuji o jeho nevinnost, které už moc nezbývalo.

,,Baekhyune," jeho jméno se mi převalovalo na jazyku jako smrtící jed. V tuhle chvíli by jsem mohl i zešílet a bylo by mi to jedno. Tenhle pocit byl neskutečný. Už dlouho jsem se necítil tak dobře. Tohle bylo správné. Pro nás oba.

Nechal jsem mu chvíli prostoru, aby si na mou velikost zvyknul. Začal jsem být ale přeci jen trochu nedočkavý a poznal jsem to i na jeho těle. Oba jsme po splynutí našich těl toužili už od samého začátku, ale celou dobu si tak naplňující zážitek odporovali. Pociťovali jsme ten chtíč, touhu, rozkoš a vášeň. Lákalo nás to. Potřebovali jsme jeden druhého. Proto jsem se rozhodl, že už čekat nebudu.

Začal jsem do jeho těla přirážet. První příraz byl pomalý a něžný. Druhý příraz už byl o něco rychlejší. Třetím přírazem jsem do něho proniknul hlouběji. Ty další už jsem ale nezvládnul kontrolovat. Přirážel jsem do něho a naplňoval nás věčným pocitem štěstí. Naše těla byla horká, zpocená kůže se o sebe otírala a místností se prolínaly naše slastné výkřiky rozkoše. Všechno bylo mnohonásobně intenzivnější než kdy dříve. Konečně, naše těla byla spojená.

,,Chanyeole," Baekhyun mi dal svým zasténáním jasně vědět o jeho blížícím se vyvrcholení. Jeho tělo se stále pod náporem slasti, kterou mu právě způsobuji, nepatrně třáslo a i to mi dalo nenápadně vědět o jeho přicházejícím orgasmu. V zápalu slasti jsem si s ním propletl prsty a své přírazy o něco málo zrychlil. Stačilo opravdu málo. Navíc už v tuhle chvíli jsem do něj přirážel jako smyslů zbavený.

V jeden moment jsem mohl pocítit záplavu pocitů hromadící se v mém břiše. Ocitl jsem se v naprostém rozpoložením euforie, kdy jsem nemyslel na nic jiného než na něj. Můj úd v jeho těle začal tepat a i já se nemilosrdným tempem blížil ke svému vytouženému vrcholu a pocitu blaha.

,,Chanyeole!"

,,Baekhyune!"

Ve stejnou chvíli jsme vykřikli jméno toho druhého. To bylo také to jediné, na co jsem byl schopen myslet. Na nic jiného jsem se nemohl soustředit. Mé tělo pohltil pocit štěstí a já jeho nitro naplnil horkým, tekutým spermatem. Můj drahý milenec svým semenem poskvrnil plošinu černého klavíru. Nejspíše jsme jej právě pokřtili.

Naše zrychlené dýchání se po chvilce změnilo na mělké oddechování a já z jeho těla po odeznění toho nádherného pocitu vystoupil a přerušil tak spojení našich obšťastněných těl. Společně jsme se položili na místo činu a užívali si společnost toho druhého.

,,Chanyeole?" ozval se po nějaké době Baekhyunův unavený hlas.

,,Ano?"

,,Budeš mě takhle utěšovat pořád?" Po jeho slovech se mi na tváři roztáhl úšklebek a já se pobaveně zasmál. Otočil jsem k němu svůj pohled a pohladil ho po líbezné tváři.

,,Pokud si to budeš přát,"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 17. dubna 2017 v 20:25 | Reagovat

Miluju povídky na EXO a tohle se mi strašně moc líbilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama