I can´t love you || 28. část

30. srpna 2017 v 12:21 | Karis |  I can´t love you
Hello!
Tak jako... včera jsem si šla předepisovat, seděla jsem u toho do půlnoci jen abych pak zjistila, že blbne Wifi a jde mi jen messenger.
Jakože, mohla jsem se zvednout a jít to zresetovat, ale byla půlnoc a musela bych na takovou menší půdu. To se mi fakt nechtělo.
Tak proto to sem dávám už teď. Jak jsem říkala, že konec se blíží, tak to asi beru zpět, protože vůbec nevím, co s tou povídkou dělám. Vyprávěla jsem ji kamarádovi, když jsme nemohli usnout a on mě asi po patnácti minutách umlčel s tím: "Tohle je na mě moc složitý, radši mi zase něco přečti."
A tak jsme si našli gay povídku a četli si (ano, četli jsme si nahlas gay povídky každý večer před spaním. A ano, ani nevíte jak moc ráda jsem byla, když se mi tam nenačetl žádný smut v povídce :"D).
Anyways, snad se bude díl líbit, já už si ani nepamatuju o čem byl :"D Jsem to psala, oči už pomalu zavřený a viděla jsem se v posteli :DD
Miluju vás!
Bye!

Seděl jsem v autobuse směrem ke svému bývalému domovu. Jungkook na mě měl čekat na zastávce, jako vždy. Měl jsem zvláštní pocit v břiše, srdce mi silně bušilo do hrudi. Chvílemi jsem pociťoval i nehoráznou nervozitu.
Věděl jsem, že nemám být proč nervózní, ale nemohl jsem si pomoct. Nedokázal jsem tomu zabránit a našly se i chvíle, i kdy byl tenhle pocit tak intenzivní, že jsem si nepřál nic jiného, než se vrátit zpátky do Hoseokova domu, schovat se do pokoje a čekat na jeho mamku, až mi přinese horkou čokoládu a sušenky na uklidnění.
Tohle udělala už tolikrát. Vždy, když bylo něco mezi mnou a Hoseokem, tak přišla ke mně a dlouho tam se mnou byla, objímala mě a něco mi vyprávěla. Dělala to i tehdy, když jsem u nich byl ten první týden. To se mnou byla pořád.
Byl jsem jí tak strašně moc vděčný. Moje máma tohle nikdy nedělala. To mě přivádí na otázku, jestli mě vůbec měla někdy ráda. Zvážila vůbec, jaké to bude pro mě, to stěhování? Myslela někdy vůbec na to, jak se cítím? Jak mi asi bylo?
Nepřišlo jí nikdy divné, když jsem se vrátil s rozbitým obličejem? Fakt věřila těm mým výmluvám, jako třeba že jsem spadl ze schodů?
Hoseokova mamka na tohle byla úplně jiná. I jeho taťka. Ten se taky zajímal, když byl doma - což nebylo tak úplně často, protože hodně jezdil na služební cesty nebo byl dlouho v kanceláři. Přes víkendy však byl doma a vždy, když měl Hoseok volno ze školy, sám si bral volno taky, aby mohl trávit více času s rodinou.
Vždy, když si všimli, že mám sedřené koleno - protože já jsem fakt tele, co si budeme povídat - se mě ptali, co se mi stalo a jestli nekecám. Vždycky tu blbou ránu i ošetřili.
Hoseokova mamka pracovala jako účetní. Většinou byla v kanceláři od sedmi do čtyř, ale občas přišla i dřív nebo si vzala volno. Občas se zase stalo, že si brala práci domů a dělala dlouho do noci. Nikdy od nás nechtěla pomoct, protože jak ona říkala: "Jste mladí, tak radši běžte někam ven, dokud nemusíte pracovat."
Zhluboka jsem se nadechl a zase vydechl, byl jsem tady, nebylo cesty zpět. Díval jsem se, jak míjím značku 'vítejte ve městě' a hlavou se opřel do sedačky. Na zastávce, kde jsem vystupoval, na mě už čekal Jungkook. Usmál jsem se na něj a on mi zamával. Vzal jsem si svou tašku a vystoupil.
Než jsem stačil cokoliv říct nebo udělat, byl jsem uvězněný u Jungkooka v objetí. Pustil jsem tašku na zem a své ruce obmotal kolem jeho pasu.
"Bože, já se tak těšil," zamumlal mi do krku a ještě víc mě zmáčkl v náručí.
"Já taky," přikývl jsem a pocuchal mu vlasy.
***
"Tak mi povídej o Hoseokovi," pobídl mě Jungkook.
"Však ti vše píšu," namítl jsem a tiše se zasmál.
Už jsme byli asi tři hodiny u něj doma. Vše jsem si vybalil, stavil se u babičky s dědou, pozdravil se s Namjoonem a Seokjinem a i jsme se stihli najíst.
"Vše úplně ne!" našpulil rty a já se jen musel smát.
"Co bys chtěl teda vědět?"
"Úplně všechno!" nadšeně zatleskal a pohodlně se uvelebil na posteli.
"Spíš bych si pustil nějakej film," navrhl jsem.
"Klidně… Objednám pizzu," zakřenil se na mě a do ruky vzal telefon, aby mohl zavolat do pizzerie.
S telefonem u ucha na mě vyplázl jazyk: "Ale nemysli si, že se z toho vykecáš."
"O tom nepochybuji," zašklebil jsem se na něj, ale nevím, jestli mě vnímal nebo ne, protože už začal mluvit s tím, u koho objednával pizzu.
"S olivama může být?" rychle se na mě podíval.
Přikývl jsem na souhlas.
"A kuřecí maso se špenátem?"
"Taky klidně," odpověděl jsem a zvedl se z postele.
Ze stolu jsem sebral harddisk a zapojil ho do televize. Při tom jsem ji zapnul a i s ovladačem v ruce jsem se přemístil zpět do postele. Našel jsem si pohodlnou pozici a přikryl si nohy peřinou.
"Do třiceti minut jsou prej tady," oznámil mi Jungkook a lehl si vedle mě.
"Super," zakýval jsem hlavou a očima přejížděl názvy filmu na velké obrazovce.
"TY TADY MÁŠ BABY DRIVERA?" vypadlo ze mě.
"Jo! Ale ještě jsem to neviděl," smutně pokrčil rameny.
"Já se na to chci kouknout už od doby, co to vyšlo! Ale vzhledem k tomu, že to bylo před měsícem, nikde jsem to ještě neviděl," zakňučel jsem.
"No, tohle je v angličtině, ale sehnal jsem k tomu titulky a modlím se, že budou dobrý," zazubil se.
"To je jedno, chci se na to dívat," řekl jsem a film rychle zapnul.
Ještě víc jsme se uvelebili a s mou hlavou na Jungkookově rameni, jsme se začali dívat.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 JaeRa JaeRa | Web | 30. srpna 2017 v 18:49 | Reagovat

What?? Nějak moc krátké :O
Ok, tak já si počkám na příště :D Ale jinak paráda!

2 Linnie Linnie | Web | 30. srpna 2017 v 19:14 | Reagovat

Super dílek. Tahle povídka je super celá ale uz by se mohlo něco stát. :D

3 Hatachi Hatachi | Web | 30. srpna 2017 v 20:24 | Reagovat

Taky mi to připadá poněkud krátké, ale nebudu si radši stěžovat, protože můžu být ráda i za tenhle krátký díl, že?
Ale jsem zvědavá, jestli se Tae setká se svou mámou...
Těšim se na další díl. Děkuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama