Luminary sign || BTS

13. února 2018 v 0:37 | Karis |  oneshots
Hello!
Takže... po sto letech jsem zas tady:D Těšil se někdo?
Tahle povídka je pro Maru <3 Tak snad se bude líbit... A nejen tobě, i Vám všem.
Moc Vás miluju <3 A díky těm, kteří to se mnou ještě vydrželi, prosím... ještě chvilku vydržte, já na sobě fakt makám!
Varování 18+ ^^
P.S.: Je to delší, než původně bylo v plánu...

Min Yoongi. Stačilo, aby někdo řekl jeho jméno a všichni, opravdu všichni, věděli, o koho se jedná. Min Yoongi byl muž nízkého vzrůstu, měl pouhý metr sedmdesát pět. Byl pohublý - mnozí si o něm mysleli, že má problémy s anorexií. Mnozí mu i nabízeli léčení, které vždy odmítl. Bylo o něm známo, že si rád užíval, i když trpěl silnými depresemi a nejednou se pokusil spáchat sebevraždu. Měl rád velké oslavy, alkohol, levné ženy a muže. Prostě vyhledával společnost lidí, kteří byli na první pohled odpadem v očích jiných lidí. Ostatně, nebýt jeho slávy, patřil by mezi ně. Dobře, i když byl slavný a ostatní neviděli, jaká je spodina, on věděl, že mezi ně patří. Ale i přesto se tvářil, jakože nic.
Většina ho znala jako rapera, který byl hned za Eminemem, co se rychlosti rapu týče. Mnozí také věděli, že jeho ústa neumí jen skvěle rapovat, ale i v těch…jiných věcech vynikal. Zvlášť v těch, kde hodně používal jazyk. Ehm. Ne, že bych mluvila z vlastní zkušenosti, ehm.
Slabě si povzdychl a zadíval se na adresu, kterou mu poslal jeho kamarád. Blonďaté vlasy mu lehce padaly do očí, většinu tváře zakrývala černá rouška. Byl tady dobře. Zadíval se na rudý světélkující nápis "Vítejte". Z úst mu unikl další povzdech, když vystoupil z auta, tmavě šedého SUV, a jediným stisknutím tlačítka ho zamkl.
"Nemůžu uvěřit, že jdu do bordelu," zabrblal si pod neexistující vousy a trošku zrychlil krok.
S tichým zavrzáním otevřel těžké, kovové dveře a rychle vklouzl dovnitř. Prošel dlouhou chodbou.
"Dobrý večer, mám tady rezervaci na jméno Min Yoongi," zamumlal, když přišel do menší haly a zastavil se u recepční, nebo jak se tomu říká.
"Dobrý večer," pozdravila ho starší žena a něco naťukala do počítače. "Park Jimin, že?"
"Cože?" nechápal Yoongi.
"Ten, ke kterému jdete je Park Jimin?" upřesnila a blondýn se lehce zamračil.
Na čele se mu vytvořila menší vráska a nos se mu lehce zkřivil, vytvářejíc lehký ďolíček u kořene nosu.
"Objednával mi to kamarád, ale neřekl mi, ke komu půjdu," přiznal nakonec.
"Váš kamarád je Jung Hoseok, že?"
Yoongi přikývl na souhlas.
"Tak to jdete k Park Jiminovi. Pan Jung je náš stálý zákazník," lehce se zasmála a podala mu kartičku, kterou nejspíš bude muset použít při vstupu do pokoje.
"Pokoj číslo 58, třetí patro," usmála se na něj.
Yoongi poděkoval a vydal se na druhý konec chodby. Neměl nejmenší tušení, jak to tady sakra funguje. Nikdy v bordelu nebyl a nikdy by ho nenapadlo, že dostane nějakou kartičku. Vždy myslel, že prostě přijde, popadne toho, kdo se mu líbí, zatáhne ho do pokoje, který je zrovna volný, tam ho ohne, hodí mu peníze a jde pryč.
Doby se zřejmě mění. Nebo má postě zvláštní představy.
Nervózně zaklepal a na malý okamžik se cítil jako blbec. Něco mu říkalo, že když si za tu osobu zaplatil (respektive Hoseok zaplatil), tak nemusí klepat. Na druhou stranu mu zase přišlo neslušné nezaklepat.
Vytáhl kartu a přiložil ji ke snímači u futer. Ozvalo se pípnutí a Yoongi zatlačil na dveře. Sám pro sebe se pousmál, když vstoupil do malé chodbičky. Dveře se za ním zavřely a on věděl, že již není cesty zpět.
"Ah, dobrý večer," pozdravil ho drobný brunet. "Už jsem myslel, že nepřijdete, tak jsem se začal chytat na odchod."
"Dřív jsem to nestihl," odpověděl Yoongi a nervózně sledoval chlapce před sebou.
Byl snad ještě hubenější než Yongi. Hnědé vlasy mu lehce padaly do obličeje. Na sobě měl přiléhavé černé jeansy s děrami na kolenou a bílé tričko s krátkým rukávem, které mu bylo tak o dvě čísla větší. V ruce držel šedou mikinu přes hlavu.
"Tak… Asi začneme?" lehce se na něj usmál.
Yoongimu se zatajil dech, ještě snad neviděl nikoho tak krásného. Nad úsměvem hnědovlasého chlapce by mohly tát i ledovce. Němě přikývl a z nohou si sundal boty. Váhavým krokem se přemístil na koberec do místnosti, ve které se nacházely dvě skříňky, takové maličké komody, jedna obrovská postel a menší věšák.
"Nemusíš být nervózní," zazubil se na něj druhý chlapec. "Doufám, že nevadí, že ti tykám. Jsem Jimin."
"Yoongi," přijal nabízenou pravačku a lehce ji stiskl.
"Jo, to vím. Hoseok mi o tobě něco málo řekl," zasmál se.
"Co říkal?" zajímal se Yoongi.
"Myslím, že všechno, co jsem potřeboval pro tuhle noc vědět."
Yoongi to již nijak nekomentoval. Jeho oči pomalu putovaly po Jiminově, na první pohled dokonalém, těle. Pohled se mu zastavil na Jiminových, teď již odhalujících se stehnech. Mladší ze sebe rychle shodil kalhoty i s ponožkami a zůstal jen v boxerkách a tričku, které mu zasahovalo do půlky stehen.
A Yoongi nevěděl, jestli mu Hoseok prozradil, že přesně tohle miluje, nebo jestli Jimin byl už od přírody takhle sladký.
Přistoupil k Yoongimu, sundal mu roušku a s úsměvem si ho prohlédl. Stačil jemný dotek Jiminových prstů na jeho pokožce a bylo to, jakoby mu tělem projel elektrický proud.
"Jsi hezký," okomentoval to Jimin a lehce se pousmál.
Sklopil pohled a roušku odložil na komodu. Vrátil se k němu a začal mu sundávat bundu.
"Rozhodně ne tak hezký jako ty," vydechl Yoongi a nechal mladšího, aby z něj svlékl černou bomperku.
Sledoval, jak tváře mladšího chlapce lehce zrůžověly, zatímco sklopil pohled k zemi a bundu rychle odložil na komodu. Yoongi nechápal, co se to s ním dělo. Obvykle neměl problém někoho ohnout. Nikdy se moc nezabýval nějakou ´přípravou´a rovnou jim ho tam nacpal. Když někoho natrhl, neřešil to. Nebyla to jeho vagína nebo prdel.
Jemu to udělalo dobře, o druhého se nestaral. Nikdy si nehrál na city a neměl to v plánu. City byly jedna velká sračka.
Láska. Co to je? Jedna velká zbytečnost. Kdyby si chtěl ublížit, tak si skřípne ruku do dveří - a i to by bolelo méně, než zlomené srdce.
Yoongi si už svým prošel, jednou se zamiloval - a nikdy té chyby nepřestane litovat. Nikdy by ho nenapadlo, že lidé mohou být tak zlí. Falešní. Že dokážou předstírat city.
Sračka.
Láska byla jedna velká sračka. A nesnášel Valentýn. Že prej den zamilovaných. Pitomost. Prostě jenom den sexu znělo blbě.
"Spíš s lidmi hodně často?"
Nechtěl se zeptat, opravdu nechtěl.
"Poslední dobou na to nemám čas," odpověděl Yoongi s lehkým šklebem. "Asi bych se tě na to neměl ptát, co?"
"Vlastně, poslední dobou jsem moc s nikým nespal. Dřív jsem měl i několik klientů za den, teď už se to snížilo na několik za měsíc. Nejsem zrovna levnej," zašklebil se Jimin.
"Jak dlouho už to děláš?"
"Pár let," pokrčil rameny. "Mám klienty ještě na příští týden, pak končím. Nechci, aby se to se mnou táhlo."
"Nechci bejt hnusnej, ale nikdy se toho nezbavíš."
"Nedělej, jakože víš všechno," podíval se na něj mladší. "I když v tomhle máš asi pravdu."
"Ale přeju ti to, třeba budeš jeden z mála lidí, kterej se z těhle sraček vyhrabe," zamumlal Yoongi.
"Nevím o tobě vše," začal Jimin. "Ale hádám, že toho víš hodně."
"Řekněme, že nejsem moc na vztahy, ani na jakoukoliv interakci s lidmi. Na tu jednu noc, to jó, ale na nějaké další vztahy? Vůbec. Mám Hoseoka, to mi stačí," přiznal Yoongi.
Tuhle větu už kolikrát řekl tisku, nepotřeboval něco tajit.
"Nemyslím teď tohle," probodl ho pohledem Jimin.
"Co teda myslíš?" nechápal Yoongi a pohled mu opětoval.
"Něco v tvojí minulosti. Něco, co tě přinutilo chovat se tak, jak se teď chováš," řekl jemně.
"To samý bych mohl říct já o tobě," opáčil Yoongi a věnoval Jiminovi vážný pohled.
"Hele… nemyslím, že Hobi zaplatil za to, abychom si tady povídali," zamručel Jimin a Yoongi věděl, že uhodil do černého.
Ostatně, i Jimin se trefil. Yoongi nečekal, že to tak snadno uhodne. Většina lidí si myslela, že mu jen sláva stoupla do hlavy. Nikdo však neviděl, že Yoongi byl takový již dávno předtím. Prostě věděl, že se Jiminovi tenkrát něco stalo. Muselo se mu něco stát, jinak by se ho na to nezeptal. Nevěděl by, kdyby si tím sám neprošel.
Nemuselo to být to samé, co jemu, ale něco to bylo. Tušil to.
Proč by jinak šel asi dělat děvku? Jakože, pochyboval, že si jednoho dne ve škole prostě řekl, že půjde do bordelu a nechá za sebe platit, pak to vesele oznámí rodičům a ti ho tam ještě s radostí odvezou a popřejí mu hodně štěstí u pohovoru.
"Asi máš pravdu," přikývl Yoongi.
"Vypadáš dost nervózní, fakt nemusíš být. Je to jen sex," zašklebil se Jimin.
"Vím, ale sakra. Takhle to nedělám, nikdy jsem si skrz sex nedomlouval schůzku a nikdy jsem nespal s někým, kdo by za to dostal zaplaceno," odpověděl starší a cítil, jak mu z hrudi odpadl jeden těžký náklad.
Muselo to ven. A jemu teď bylo fakt trapně.
"Všechno jednou poprvé," zasmál se Jimin, "snad nemáš nic proti líbání se s kurvou. Neboj, mám vyčištěný zuby," nedal mu čas na rozmyšlenou a lehce se přisál na jeho rty.
Yoongi se obvykle s těmi, se kterými spal, nelíbal. Přišlo mu to jako zbytečnost.
Ale Jimin… jeho rty… Tomu nešlo odolat. Jakmile ho ochutnal, nemohl se ho nabažit. Bylo to jako by byl v transu. Rukama silně stiskl drobné boky mladšího chlapce a lehce mu odpovídal na ne zrovna něžné polibky. Jiminovy ruce si našly cestu nahoru na ramena staršího a sem tam jednou rukou vklouzl do blonďatých vlasů nebo mu bříšky prstů lehce přejel zezadu na krku.
"Obvykle… Obvykle se při takové příležitosti nelíbám," přiznal Yoongi, když se od sebe odtáhli a on popadl nějaký ten dech.
"Já taky ne," pokrčil lhostejně rameny Jimin a zatáhl staršího na postel.
Yoongi se jen tiše zasmál a rychle ze sebe stáhl tričko. Jimin se mu posadil na klín a sladce se na něj podíval. Starší k němu natáhl ruku a lehce se ho pohladil po tváři. Moc dlouho neváhal a rychle z Jimina sundal triko.
Pak už šlo všechno hodně rychle. Mladší ani nevěděl jak, ale najednou se ocitl pod Yoongim, starší ho líbal na krku a zanechával za sebou fialové značky. Jimin si moc dobře uvědomoval, že tohle bylo v tomhle podniku zakázané. Stejně tak jako líbání.
Ale to všechno mu bylo tak příjemné, že prostě neodolal. Dostal peníze za to, že se má postarat o Yoongiho, ale zatím se jen starší staral o něj a byl to právě on, který mu dopřával slast, jakou snad ještě nikdy nezažil, a něco mu říkalo, že jen tak znovu nezažije.
Věděl, že takhle to bylo špatně, ale něco hluboko uvnitř něj mu říkalo, ba dokonce i zakazovalo, převzat kontrolu.
Z úst mu uniklo tiché vykvíknutí, když se Yoongiho mokrý jazýček dostal až na jeho bříško a lehce mu vklouzl do pupíku. Yoongi pohladil jeho tvrdnoucí penis přes boxerky a Jimin trhaně zavzdychal. Nechápal, co se to s ním dělo, ale líbilo se mu to.
Nadzdvihl se, aby starší mohl rychleji sundat jeho spodní prádlo. Rukou mu vklouzl do blonďatých loken a užíval si Yoongiho rty okolo své chlouby.
"Saj," zavelel Yoongi a natáhl k Jiminovým ústům ruku.
Jimin se na něj nechápavě podíval, ale poslechl a začal lehce oblizovat natažené prsty. Yoongi se bál, aby se nezvedl a raději mu do té jeho malé pusinky nestrčil svého kamaráda. Lehce se mu ulevilo, když se ovládl a prsty z jeho pusy vytáhl.
Pomalu začal pronikat do Jiminovy pulzující dírky a užíval si ten pocit, jak se kolem něho mladší chlapec stahoval.
"V-víš, že tohle vůbec dělat ne-nemusíš?" zaskučel Jimin a více se prohnul proti Yoongiho prstům.
"Neříkej mi, jak mám šukat," mrkl na něj Yoongi a skousl si spodní ret při pohledu na mladšího.
Hnědé vlasy se mu lepily k čelu, kapičky potu se rýsovaly na spáncích a rukou se mu objevovala husí kůže. Yoongi byl se sebou více než spokojený, protože to hlavní ještě ani nezačalo a Jimin už byl v takovém stavu. Z jeho očí sála touha po orgasmu, ze rtů unikaly tiché vzdechy, sem tam mezi nimi zašeptal Yoongiho jméno, jindy tichou nadávku.
Jimin roztáhl nohy co nejvíce od sebe a Yoongi se sám pro sebe usmál. Své rty přemístil na stehna mladšího chlapce a jazykem si dělal vlhkou cestičku až ke kořeni jeho penisu. Vytáhl z něj prsty, když usoudil, že je dostatečně roztažený a věnoval Jiminovi jemný, něžný, možná až láskyplný úsměv.
"Po-počkej," zašeptal Jimin a rychle se zvedl.
"Cože?"
"N-nemůžu si užívat jen já," sklopil pohled a jeho tváře nabraly růžový nádech.
Dobře, nebudeme si nic nalhávat, byl červený jako přezrálé rajčátko.
Než stačil Yoongi jakkoliv reagovat, Jimin ho celého pohltil do pusinky. Yoongimu se zadrhl dech v plicích. Jimin tohle prostě uměl. Až moc dobře.
"Jiminie," dostal ze sebe Yoongi a zvrátil hlavu dozadu.
Silně si skousl spodní ret a snažil se nějak urovnat svůj zrychlený dech.
"Hele…" vypadlo z něj a násilím od sebe Jimina odtáhl, protože jinak by se mu za chvíli udělal do pusy, "stačí," vydechl.
Položil Jimina, který na něj vykuleně koukal, na záda a rukama ho pohladil po stehnech. Mladší chlapec věděl, co se bude dít a nohy roztáhl.
"Kde tady máš kondomy?" zeptal se Yoongi.
"Kurva Yoongi, ser na to a pohni si," zavrčel naštvaně a rukou si začal přecházet po své tvrdé chloubě.
Yoongi se jen zašklebil a na nic jiného nečekal. Dlaněmi se zapřel vedle Jiminovy hlavy a začal přirážet. Měnil tempo, sílu a užíval si toho drobného tělíčka pod sebou, které vypadalo, že se asi každou chvíli zblázní.
Vzal penis mladšího chlapce a začal svou rukou pohybovat v rytmu svých přírazů. Zrychlil své tempo na maximum a netrvalo dlouho a Jimin se s hlasitým výkřikem udělal.
Nepamatoval se, kdy zažil tak silný orgasmus jako teď. Většinou se musel přetvářet, myslet na jiné věci, dopomáhat si vlastní rukou, aby se udělal, ale tady…
Yoongi byl prostě něčím zvláštní. Možná až speciální.
Tělo se kolem Yoongiho penisu sevřelo a on věděl, že nevydrží dlouho. Stačilo pár posledních silných přírazů, Jiminův sladký ječák a ujištění (možná spíše nařízení), že se má udělat do jeho těla.
Yoongi tak nějak tušil, že dneska již po několikáté porušil pravidla tohoto podniku, ale nijak to nekomentoval. Padl těsně vedle Jimina a vydýchával právě prožitý orgasmus.
"Wow."
Jimin byl první, kdo prolomil to ticho a lehce se zasmál.
"Přesně tak," zašklebil se na něj Yoongi a políbil ho na rty.
Jimin mu polibek opětoval, přitáhl si ho co nejblíže k tělu.
"Jsi nádherný, Yoongi," zašeptal a rukou mu projel zpocené vlasy.
"Jak už jsem říkal, ne jako ty. Jsi ten nejkrásnější tvor, kterého jsem kdy viděl."
Jimin se slabě pousmál, růžová barvička se opět vracela na jeho roztomilé tvářičky.
"Na rozloučenou," zamumlal Yoongi a naposledy Jimina políbil.
Byl to polibek plný nevyřčených citů, volání o pomoc, které se těmto dvěma zoufalcům nikdy nedostane. Nikdy se nepřenesou přes svoji minulost. Neustále je bude strašit, ale alespoň budou mít jeden hezký zážitek, na který budou moci vzpomínat.

A oba tak nějak věděli, že jeden na druhého jen tak nezapomenou, i když už se nikdy v životě neuvidí.


BONUS:
Můj otec se rozhodl, že mi pomůže s povídkou a než jsem stihla poskládat prádlo, pokračoval za mě v psaní.
Tak si to užijte:D


"Jeho ústa jsou jak pračka na čůráky, a kouří vesměs veškeré dostupné ptactvo, občas skočí i na nějakého velblouda. Je to prostě kanec. Na jelena si netroufne, ten běhá moc rychle. Náš hrdina ho nedohoní."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 13. února 2018 v 17:24 | Reagovat

Hezky napsané. Nepřemýšlela jsi o pokračování? Jako že by je Hoseok dal dohromady...

2 Karis Karis | E-mail | Web | 13. února 2018 v 17:51 | Reagovat

[1]: Moc děkuji

Hele, upřímně - přemýšlela. Ale to jsem to ještě neměla ukončené tak, jak to nakonec dopadlo:D
Tenhle konec se mi docela libi, je tam hodne z toho, co cítím, atd. Takova ta menší naděje, která je zničena realitou. Nevím jak presne to popsat:D
Po dlouhém přemýšleni (protože jsem jako obvykle nespala:"D) jsem se ale rozhodla, že tím pokračováním bych to mohla zhoršit, kdyby se dali dohromady... Víš jak:D

3 Hatachi Hatachi | Web | 14. února 2018 v 20:22 | Reagovat

[2]: Ale jo, takhle je to v pořádku. Možná by to pokračování opravdu zhoršilo. Nech to tak...

4 Linnie Linnie | Web | 16. února 2018 v 13:59 | Reagovat

OMFG!!! Z tvých povídek umírám vždy to víš, ale tohle... Málem jsem se zadusila čajem, do toho mi tu ještě píše známý věci, které jsem nechtěla vědět. :D
Máš pravdu to pokračování se sem nehodí. Ale ten oneshot je v jistém směru naprosto dokonalý.

BTW: Tvůj táta je božan. A má talent :D

5 Týna Týna | Web | 11. března 2018 v 11:40 | Reagovat

Moc hezky napsané a pokračování by taky nebylo špatný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama