I can´t love you || 31. část

16. července 2018 v 15:43 | Karis |  I can´t love you
Hello!
Takže konečně jsem to tak nějak dopsala a ano, vím, jen 800 slov, ano, stydím se, ale!! Do dalšího pondělí bych zkusila dopsat další díl! Anebo alespoň nějaký oneshot...:D

TAKY DŮLEŽITÁ OTÁZKA. JEDE NĚKDO Z VÁS NA HALLYU? Protože já konečně, konečně, po děsně dlouhé době jedu!! Jen v neděli teda. Pak mě možná najdete někde opilou na té kpop party anebo kdekoliv jinde po Praze, sama nevím:D
Určitě Vás ráda uvidím, takže se ke mně nebojte hlásit:D Kdyžtak mě praštěte, abych vás poznala nebo tak... jsem na tohle trochu debil:D
Díl je takový... Zvláštní, ale už se to konečně posouvá, tak uvidíme:D
Ted vypadnu ven na brusle. Konečně volníčko v práci, znáte to, musím udělat něco pro své zdraví a redukci váhy:D
Miluju Vás!
BYE!

To, že jsme v Busanu jsem poznal hned. Hoseok do mě několikrát lehce šťouchl a já se snažil ten dotek rozdýchat. Bylo to jen lehké šťouchnutí, nic zvláštního, neublížil mi. Nechápal jsem, proč tak zbytečně panikařím, ale nechal jsem to být. Na přemýšlení jsem měl celou noc, protože už teď jsem věděl, že jen tak neusnu.
Byl jsem z toho sezení vyčerpaný, ale pochyboval jsem, že mi to někdo bude věřit, takže jsem byl ticho a jen sledoval obrovskou vilu, před kterou jsme pár vteřin zpět zastavili. Ještě nikdy jsem snad neviděl takhle velký dům.
Dům z venku nevypadal nijak přehnaně moderně, spíš mi připomínal takové ty viktoriánské domy, které byly v Anglii. Dům se majestátně tyčil do výšky a kolemjdoucí lákal svojí čistě bílou barvou.
"Z venku vypadá hodně staře a nemoderně, ale uvnitř je to úplně jiný," vysvětlil Hoseok, když zaregistroval můj ohromený výraz.
"Aha," vypadlo ze mě.
"Pak tě vezmu do zahrady, jsem si jistej, že se ti to tam bude líbit. Když jsem byl malej, miloval jsem to tam," lehce se pousmál a z kufru od auta vytáhl svoji tašku přes rameno.
"M-mám to vzít?" nabídl jsem se, protože jsem v té tašce měl věci i já.
Hoseok se jen zasmál a záporně zakroutil hlavou: "Nepotřebuju, aby tě ta taška zlomila," pocuchal mi vlasy a šel se přivítat s babičkou.
Zůstal jsem za ním stát a několikrát jsem překvapeně zamrkal. On se mě zase dotkl. Zhluboka jsem se nadechl a vydechl, urovnal si rozcuchané vlasy a rychlým krokem jsem se vydal za ním.
"Ahoj Taehyungie!" vypískla jeho babička a nechala Hoseoka Hoseokem a spěchala ke mně, aby mě mohla obejmout.
"Dobrý den," usmál jsem se na ní a objetí jí lehce opětoval.
Celé mé tělo se napjalo, ale přišlo mi vůči ní nezdvořilé se nenechat obejmout, tak jsem to nějak přešel a doufal, že už se to nikdy nebude opakovat.
"Jaký dobrý den, prosím tě! Snad ahoj, ne?" zasmála se a pohladila mě na tváři. "Jsem tak ráda, že jsi přijel taky!"
Usmívala se jako sluníčko. Když jsem ji viděl naposledy, přišla mi taková… hrozně vážná. Teď byla pravým opakem. Nevěděl jsem, co se stalo, ale možná to bylo tím, že předtím jsem byl o něco víc cizí, než jsem teď.
"Tak pojďte dovnitř, za chvíli bude jídlo," chytila mě za ruku a zatáhla do domu.
Vnitřek byl… dechberoucí. Zůstal jsem stát uprostřed chodby a s otevřenou pusou jsem sledoval vše kolem sebe.
"Tak pojď, Tae. Ukážu ti kuchyň," vřele se na mě usmála. "Nejspíš jsi zase zhubl, musím tě trochu vykrmit."
Lehce se zamračila, když mě sjížděla pohledem.
"Nezhubl…" odporoval jsem jí.
Pravdou bylo, že na mě všechno oblečení viselo a že jsem na váze už nějaký ten pátek nestál. A popravdě, ono to bylo možná dobře. Ještě bych mohl zjistit, že jsem podvyživený.
"Babi, nechceš ho nechat, ať se nejdřív ubytuje? Přijde mi, že je ze všeho dost vykulený," zasmál se Hoseok a z ruky mi vzal tašku s věcmi. "Beru ti to do pokoje, když tě babča pustí, tak doraž."
"Ježiši, nechtěla jsem tě nějak vyděsit nebo něco, zlatíčko…" podívala se na mě.
"V pohodě," pousmál jsem se.
Tuhle stranu Hosekovy babičky jsem fakt ještě neznal a nepřestane mě překvapovat. Z úst jsem vyloudil spokojený výdech a pokračoval s ní do kuchyně, kde mě posadila ke stolu a podala mi plechovku s kolou. Tiše jsem poděkoval a sledoval ji, jak sobě nalila víno a posadila se hned naproti mně.
"Chodíš s Hoseokem?" zeptala se vážně.
"Cože?" začal jsem se dusit.
Takhle blbou otázku jsem snad ještě nedostal. Zamračil jsem se a nechápavě na ni zůstal zírat.
"Ty a Hoseok, něco mezi vámi je, ne?"
"Vůbec nic," zavrtěl jsem hlavou a byl rád, že se z mého zoufalého kašle stalo jen lehké pokuckávání a já se konečně mohl alespoň trochu nadechnout.
"A seš si jistý?" lehce nakrčila obočí. "Hoseoka jsem takhle ještě neviděla…"
"Ano, jsem si jistý," věnoval jsem jí vážný pohled a ona si jen lehce povzdechla.
"Dobře, no," zasmála se. "Tak si jdi vybalit, vezmi si nějaký pohodlný oblečení a pak dorazte na večeři."
Přikývl jsem na souhlas a mlčky se zvedl od stolu. I s plechovkou v ruce jsem zamířil tam, kde jsem naposledy viděl Hoseoka. Údajně bychom měli mít pokoj spolu. Ještě pár měsíců zpět bych se z toho hroutil, bylo by mi špatně, měl bych mžitky před očima a sám sobě bych se snažil nalhat, že to je jen blbej sen.
Vyšel jsem dlouhé a široké schody a zatočil vlevo. Tím směrem zmizel i Hoseok, co si pamatuji. V duchu jsem zaklel, jakmile jsem spatřil asi troje různé dveře. Chtěl jsem z kapsy vytáhnout telefon a napsat Hoseokovi, ať si pro mě přijde, ale štěstí bylo opravdu na mé straně. Protože jsem měl na sobě svetr a kalhoty, které byly dost uzoučké, tak jsem měl telefon v batohu. A můj batoh měl Hoseok. Chtěl jsem sám sobě jednu vrazit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Linnie Linnie | Web | 16. července 2018 v 18:06 | Reagovat

Moje první reakce: Omg, kámo ty jsi borec. :-D
Ehm... abych to správné vyjádřila. Moje reakce byla stejná jako Taeho, já teda v tu chvíli Colu nepila. Totálně jsem z toho umřela.

Tak nějak mám chuť teď tě nakopnot, protože jsi mi připomněla, že bych měla taky něco dělat.

2 Hatachi Hatachi | Web | 16. července 2018 v 18:17 | Reagovat

Je ale škoda, že mezi nima ještě nic není. Ale zase na druhou stranu...Tae by si měl nejdřív pořádně zvyknout na cokoliv od Hobiho a až potom by mohlo být něco víc. Ke spokojenosti babičky a nás všech...
Těšim se na další díl. Děkuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama